Renault

Aracın şık görünüşü ile uyumlu rüzgar siperi Yeni Fluence’ınızın bagaj tasarımının şıklığını arttırıyor ve kişiselleştiriyor.

Renault

Sızdırmaz bagaj havuzu ıslak veya kirletici eşyaların taşınmasını sağlıyor. Yerinden kolayca çıkarılabilen tekne hortum ile su sıkılarak yıkanabiliyor.

Renault

Yükleme bölümünü korur ve bagaj girişini kişisselleştirir.

Renault

Renkli LCD ekranlı ve kablosuz eller serbest kit çözümü aracın telefon rehberini ve arayan numarayı gösterecek şekilde kişiselleştirilebiliyor.

Renault

Estetik ve güvenlik unsuru alaşımlı jantlar aracı kişiselleştirme amaçlı aksesuarlar arasında ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Avrupa tasarım standartlarına ve normlarına göre geliştirilen jantlar aracın yol tutuşu performansını sağlamak için üreticinin orijinal boyutlarına uygundur. Bu jantlar aracın tekerlek büyüklüğü ve Renault alüminyum tekerlek bijonları ile uyumludur.

Renault

Araç basamağını şık bir şekilde korumak için idealdir.

Renault

Standart aynanın yerine takılan ve kasayla ideal şekilde bütünleşen bu dikiz aynaları Yeni Fluence’inizi kişiselleştiriyor.

Renault

Şık tasarımlı çeki kancası, gerektiğinde özel aleti ile sökülerek, aracınızın dış görünüş estetiğinin korunmasını sağlar.

Renault

Ön ve arka çamurluklar ile etek saçlarından oluşan kasa rengi estetik spor kit, aracınıza tamamen sportif ve şık bir hava kazandırır. Yeni Fluence’inizin gücünü ve göz alıcılığını daha da vurgulamak için, ilave olarak kromajlı egzoz çıkışı, arka rüzgarlık ve Avanza veya Asteria jantları seçebilirsiniz. Ön ve arka spoiler ile yan marşpiyelerden oluşan aracın kendi rendindeki estetik sportif kit aracınıza tamamen sportif ve şık bir hava kazandırır.

Renault

Önde oturan her yolcunun kendisine en uygun sıcaklığı seçmesini sağlayan kişiselleştirilmiş bir ısı konforu sunuyor. Önerilen 3 mod böylece herkesin ihtiyaçlarına cevap veriyor : Auto modu sıcaklığın dengeli kontrolünü sağlıyor, Fast veya Soft modları ise tercihe göre sıcaklığa veya sessizliğe öncelik veriyor. Azami konfor için arkadaki yolcular havlandırma hızını ayarlayabiliyorlar. Dynamique versiyonundan itibaren standart olarak sunulmaktadır.

Renault

Siz sadece kartı üzerinizde taşıyın, Fluence sizin hareketlerinizi takip eder. Eller serbest kartı yuvasına sokmaya gerek kalmadan kapıların açılması ve motorun çalıştırılması doğal olarak yapılır.
Dynamique versiyonundan itibaren standart olarak sunulmaktadır.

Renault

Yeni Fluence ön konsola entegre Carminat TomTom® navigasyon sisteminin avantajlarını sunuyor. Renkli ekranında, sisteme uyumlu diğer taşınabilir elektronik cihazlarınızdaki veriler görüntülenebilir. Kolay kullanılabilir kumandası sayesinde farklı fonksiyonlara gözlerinizi yoldan ayırmadan güvenlik içinde erişirsiniz.
Dynamique versiyonundan itibaren opsiyon olarak sunulmaktadır.

Renault

Arkamys® tarafından sesin dijital olarak işlenmesi sekizhoparlörden 3 boyutlu yüksek kaliteli bir ses alınmasınısağlıyor. Dinleme özelliği « yalnız sürücü » ve « arkayayönlendir » fonksiyonlarıyla uyarlanabiliyor.
Privilege versiyonundan itibaren standart olarak sunulmaktadır.

Sitede gösterilen araç görselleri ile satılan modeller arasında farklılıklar bulunabilir.

Renault