Renault

Hobi faaliyetleriniz için, çeki demirine takılı bisiklet taşıyıcıyı veya orijinal alüminyum tavan barlarına takılmış Touring Line tavan portbagajını da tercih edebilirsiniz Bisiklet taşıyıcı, eğilme işlevi sayesinde bagaja rahatça erişme imkanı sağlar.

Renault

Yeni Grand Scénic’inizin tasarımına mükemmel şekilde uyan alüminyum Touring Line tavan barlarının takılması kolaydır ve çeşitli orijinal aksesuarların kullanımına olanak verir.

Renault

Şık bir tasarım ve çıkarılabilir mafsalı sayesinde (çıkarmak için alet gereklidir), aracınızın estetik görüntüsü bozulmaz.

Renault

RDSO çeki demiri, herhangi bir alet kullanmadan birkaç saniyede çıkarılabilen mafsalı sayesinde Yeni Grand Scénic’inizin estetik görünümünün korunmasını sağlar.

Renault

Estetik ve güvenlik açısından önemli olan aksesuarlardan olan jantlar için Renault, size farklı jant seçenekleri sunuyor. Avanza modeli, alaşımlı jant farklı boy ve renklerde sunuluyor.

Renault

9-36 KG arası çocuklar için Renault’a özel hazırlanmış bu koltuk, emniyet kemeri ile sabitlenerek ön tarafa bakacak şekilde kullanılır.

Renault

Eğer aracınızın versiyonunda USB portu yoksa, bu aksesuar idealdir. Audio Connectionbox Bağlantı Kutusu, direksiyonda bulunan kumandaları kullanarak müzik çalarınızı bağlamanıza ve onu kumanda etmenize imkan verir. Bir yandan da jack prizi istediğiniz her tür audio kaynağını kullanmanıza olanak sağlar.

Renault

Rüzgarlıklar, Grand Scénic’inizin yolcu bölmesindeki havayı tazelemenizi sağlar.

Renault

Ön ve arka çamurluklar, fırlayan mıcıra, sıçrayan çamur ve çizilmelere karşı aracınızı korur.

Renault

Grand Scénic’inizin tam boyutlarına göre tasarlanmış olan ters çevrilebilir bagaj paspası (bir yüzü halı, diğer yüzü kauçuk), bagajınızı kirlenmeden korur.

Renault

Orijinal kancası ile orta kol dayanağının arkasına mükemmel şekilde entegre olup, ilave yerleştirme alanı sağlar.

Renault

Arkadaki orta koltukta bulunur ve aynı zamanda kol dayanağı olarak da kullanılabilir.

Renault

Uzun yolculuklarınızda yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutar. Taşıması son derece kolay olan bu aksesuar, emniyet kemerleri vasıtasıyla koltuğa sabitlenir.

Renault

Aracın ölçülarine göre imal edilmiş ve orijinal donanımlarıyla tam uyumlu Renault paspasları, aracınızın iç mekanına pürüzsüz bir şekilde uyum sağlar ve üst düzeyde bir kalite ve güvenlik kazandırır. Kauçuk veya tekstil Renault paspaslarından size uyanı seçebilirsiniz.

Renault

Bagajınızı su geçirmez kılmak ve hafta sonu faaliyetlerinizden kaynaklanabilecek kirlenmelere karşı korumak için aracın ölçülerine göre imal edilmiş koruyucu kılıftır. Rahatlıkla kaldırılıp yer kaplamayan bir saklama bölmesine konulabilir.

Renault

Yeni Grand Scénic’inizin boyutlarına göre ideal bagaj havuzu, kaymaz ve yıkanabilir niteliktedir. Ayrıca, çift taraflı olarak da kullanılabilir.

Renault

Crash Testlerdenden geçmiş bu ürünü aracınızın kafalıklarına kolayca monte edebilirsiniz. Bu DVD Player konforlu bir sürüş keyfi yaşamanıza olanak sağlar.

Sitede gösterilen araç görselleri ile satılan modeller arasında farklılıklar bulunabilir.

Renault