Renault

 : Renault'da 2013 Modellere Büyük Fırsat!

Renault, Ocak ayında tüm binek ve ticari modellerinde müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. Yeni yıla yepyeni bir Renault ile başlamak isteyen müşteriler için 2013 model araçlar 2013 fiyatlarıyla* satılıyor.

Renault

 : Spark-Renault Las Vegas’ta İlk Resmi Sürüşünde Otomobilseverlerle Buluştu

%100 elektrikli, tek koltuklu Formula E yarış otomobili Spark-Renault SRT_01E, Las Vegas’taki ilk sürüşünde otomobilseverlerin karşısına çıktı. Spark-Renault SRT_01E, Eylül 2013 tarihinde Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gözler önüne serilmesinin ve Paris yakınlarındaki La Ferté Gaucher ilk yarış pisti deneyiminin ardından yarışseverlerin karşısına çıkarak yeni bir çığır açtı.

Renault

 : Renault'dan 4 Megane Hediye!

Yılın son 40 gününde Renault, müşterilerine uygun ödeme koşullarının yanı sıra son derece cazip bir fırsat sunuyor.

Renault

 : Yılın Avantajlarla Dolu Son Satış Sonrası Kampanyası!

Renault müşterilerinin otomobillerini kış aylarına hazırlamak, araçlarını güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamak, indirim ve diğer avantajlardan faydalandırmak amacıyla, 11 Kasım – 21 Aralık 2013 tarihleri arasında “Renault Kış Servis Kampanyası” gerçekleştiriliyor. Renault, bu kampanyayla müşterilerine kışa girerken araçlarının bakım onarımlarını yaptırmaları için önemli bir fırsat sunuyor.

Renault

 : TSE, RENAULT-MAİS'in Müşteri Memnuniyeti Kalitesini Belgelendirdi.

Renault-MAİS, Otomotiv sektöründe Genel Müdürlük ve Şubeleriyle TS ISO 10002 belgesini ilk alan otomobil firmalarından oldu...

Renault

 : Renault Latitude EDC versiyonu Türkiye'de satışta

Renault, üst orta sınıftaki iddialı temsilcisi Latitude’ü yepyeni EDC otomatik vites teknolojisi ile tazeliyor. Kısa bir süre önce yenilenen Latitude’ün sınıfında yer etmiş benzersiz konfor ve teknoloji özelliklerine şimdi de dizel otomatik EDC vites konforu ekleniyor. Latitude 1.5EDC 110bg 73.250 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Renault

 : Renault’da faiz sıfırın altında!

Renault’da Kasım ayında tüketiciye birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. Kasım ayında tüm Renault binek otomobillerde “Faiz sıfırın altında”. Sıfırın altında faiz 15.000 TL 15 ay vadeli kredi şeçeneğinde geçerli olup, farklı kredi seçenekleri için yüzde 0.89 faiz oranı sunuluyor.

Renault

 : 4 Yaş ve Üzeri Renault ve Dacia Araçlara Serviste Yüzde 30 İndirim!

4 Yaş üzeri tüm Renault ve Dacia araç sahipleri, araçlarının bakım ve onarım işlemlerinde 26 Ekim 2013 tarihine kadar cazip fırsat ve indirimlerden faydalanıyor.

Renault

 : Renault Frankfurt'aki 2013 Otomobil Markaları Yarışması'nda Beş Ödül Aldı.

Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’nın açılış gününde düzenlenen Otomobil Markaları Yarışması’nın jürisinin de katıldığı ödül töreninde Renault beş ödül aldı. Clio, Captur ve ZOE sahip oldukları dış tasarım ile ödüle layık görülürken, Alpine A110-50 konsept otomobil ‘Konsept Otomobiller’ kategorisinde ödül aldı. ‘The Bump’ adı ile anılan Renault stand konsepti ise, daha önce kazandığı Red Dot Ödülü’nün ardından Otomotiv Markaları Yarışması’nda da bir ödül aldı.

Renault

 : Renault Grubu Düşük CO2 Salımında Avrupa lideri

Renault Grubu, gençleşen ürün gamı, Energy serisi motorlarının elde ettiği başarı ve elektrik motorlu araç satışlarının giderek artması sayesinde 2013’ün ilk yarısındaki binek otomobil satışları çerçevesinde CO2 salımı konusunda Avrupa lideri oldu.

Renault

 : Renault’da Sıfır Faiz Fırsatı!

Renault’da Eylül ayında tüketiciye birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor. Eylül ayında Renault Fluence, Mégane HB, Clio, Clio Sport Tourer ve Captur modellerinde 15.000 TL’ye 15 aya kadar yüzde sıfır* faiz kampanyası bulunuyor.

Renault

 : Yenilenen Renault Latitude Türkiye'de Satışta!

Renault, üst orta sınıftaki iddialı temsilcisi Latitude’ü yepyeni teknolojilerle tazeliyor. Segmentinin üstünde boyutları, karakterini ortaya koyan şık tasarımı, ekonomi ve performansı birleştiren motorları ile Latitude, şimdi eskisinden çok daha çekici ve iddialı. Yeni Latitude Türkiye’de, 23 Ağustos 2013 tarihinde 67.500 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Renault

 : Renault’da Ağustos Fırsatları Devam Ediyor…

Renault, düz vites fiyatına Megane HB CVT 1.6 benzinli otomatik vites kampanyasına yoğun talep üzerine devam ediyor.

Renault

 : Renault-Nissan 100.000 Adet Sıfır Salımlı Araç Satışı Gerçekleştirdi.

Renault-Nissan İttifakı 100.000’inci sıfır salımlı aracını sattı.

Renault

 : Clio HB ve Clio Sport Tourer’a Benzinli EDC Otomatik Vites Seçeneği Eklendi: 1.2 Turbo EDC 120bg

Renault’nun yeni kimliğinin ve yeni tasarım anlayışının ilk temsilcisi Clio, pazara sunulmasından bu yana büyük beğeni topluyor. Clio HB ve Sport Tourer versiyonları ile birlikte segmentinde fabrika çıkışlı en geniş kişiselleştirme seçeneklerini sunuluyor. Otomatik vites konforunu yaşamak isteyenler için artık Clio HB ve Sport Tourer’da 1.2 Turbo EDC 120bg seçeneği satışa sunuluyor.