Renault

 : Renault Müşteri Hizmetleri ödüle doymuyor!

Renault, IMI (International Management Institute) tarafından düzenlenen organizasyonda “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde birincilik ödülünü elde etti.

Renault

 : Renault'da Ekim ayında sıfır faiz fırsatı!

Renault, Ekim ayında sıfır faiz ve çok cazip koşullar ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor.

Renault

 : Renault, 2014 Paris Otomobil Fuarı'nda Espace'ı Baştan Yaratıyor

Renault, 2014 Paris Otomobil Fuarı’nda yeni Espace’ın ilk gösterimini gerçekleştiriyor. Tasarım ve çekiciliği bir araya getiren bu büyük, zarif ve yenilikçi crossover bir yıl önce Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gösterilen konsept otomobilin çizgilerini alıyor.

Renault

 : Eolab, Çevre Konusunda 1 Litre/100KM* Ultra Düşük Yakıt Tüketimi İle Renault’nun İnovasyon Sembolü

Renault, ultra düşük yakıt tüketimi elde etmenin yollarını araştıran yepyeni prototipi EOLAB’ı günyüzüne çıkarıyor. Aracın kombine NEDC döngüsündeki tüketimi* 1 litre/100km düzeyinde; bu da 22g CO2/km’ye denk geliyor.

Renault

 : Alpine, Tacını Korumak İçin Fransız Topraklarında

Alpine A450b, Haziran ayındaki Le Mans 24 Saat Yarışında elde ettiği LM P2 podyum zaferini takiben 2014 Avrupa Le Mans Serisi (ELMS) 4’üncü turu için Fransa’ya dönüyor.

Renault

 : Yeni Renault Clio R.S. Ve Megane R.S. Türkiye'de!

Renault'da sportif sürüş zamanı...

Renault

 : Renault’da Mayıs Ayında “Şimdi Al 2015’te Öde” ve Birbirinden Cazip Fırsatlar!

Renault, Mayıs ayında tüm binek araçlarında müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. “Şimdi Al 2015’te Öde” finansman kampanyası maksimum 48.000 TL kredi tutarı için 24 ay yüzde 1.22, 36 ve 48 ay için 1.25 faiz oranları sunuyor.

Renault

 : Yeni Master İle Renault'un Hafif Ticari Araç Yelpazesi Yenilenmeye Devam Ediyor

Renault, geçen yıl Kangoo ailesinin, çok kısa bir süre önce de Trafic ailesinin yenilenmesini takiben Yeni Master’ı sunmaya hazırlanıyor. Master, yeni motorlar, yeni teknolojiler ve yeni bir ön tasarım ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Renault

 : Renault, Formula E İçin Pistte

FIA Formula E Şampiyonası’nın Pekin’de 13 Eylül’de start almasına beş aydan kısa bir süre kala, yarışmanın FEH ve Spark Racing Technology resmi teknik ortağı olan Renault da dahil olmak üzere, başlıca aktörler geri sayıma başlıyor.

Renault

 : Avrupa'nın Hafif Ticari Araç Lideri Renault, Yeni Trafic Modelini Yeniliyor

16 yıldır Avrupa’da hafif ticari araç lideri Renault, 1998 yılından bu yana pazarının zirvesinde yer alan Trafic modelini 2014 yazında yeniliyor.

Renault

 : Renault Grubu İlk Çeyrek Sonuçları

Renault Grubu, toplam pazarda 1,4 puan artışı ile %18,7 pazar payı elde etti. Bu sonuç Grup’un elde ettiği rekor ilk çeyrek pazar payı sonucu oldu.

Renault

 : Renault’da Nisan ayında çok cazip fırsatlar!

Renault, Nisan ayında tüm binek araçlarında müşterilerine çok cazip fırsatlar sunuyor.

Renault

 : Yeni Renault Trafıc Günyüzüne Çıkıyor

1980 yılında lansmanı yapılan ve aynı derecede ünlü Estafette’in yerini alan Renault Trafic, dünya çapında 1.6 milyonun üzerinde satış rakamına ulaştı. 2014 yılında Trafic öyküsü, dünya çapında 50 kadar ülkede ilk kez pazara sunulacak olan üçüncü nesil ile devam ediyor.

Renault

 : Renault Cenevre 2014

Renault, Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk gösterimler ile otomobilseverlerle buluşuyor.

Renault

 : Renault Grubu, Düşük CO2 Salımında Avrupa Lideri

Renault Grubu, düşük CO2 salımı konusunda Avrupa lideri oldu. Ayrıca, 2013 boyunca yaptığı binek otomobil satışları baz alındığında 115g CO2//km altına inen ilk otomotiv grubu oldu. Bu sonuç markanın ürün gamını gençleştirmesinin, Energy serisi motorların elde ettiği başarının ve elektrik motorlu araç satışların bir meyvesi.