Renault

 : Alpine, Tacını Korumak İçin Fransız Topraklarında

Alpine A450b, Haziran ayındaki Le Mans 24 Saat Yarışında elde ettiği LM P2 podyum zaferini takiben 2014 Avrupa Le Mans Serisi (ELMS) 4’üncü turu için Fransa’ya dönüyor.

Renault

 : Yeni Renault Clio R.S. Ve Megane R.S. Türkiye'de!

Renault'da sportif sürüş zamanı...

Renault

 : Renault’da Mayıs Ayında “Şimdi Al 2015’te Öde” ve Birbirinden Cazip Fırsatlar!

Renault, Mayıs ayında tüm binek araçlarında müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. “Şimdi Al 2015’te Öde” finansman kampanyası maksimum 48.000 TL kredi tutarı için 24 ay yüzde 1.22, 36 ve 48 ay için 1.25 faiz oranları sunuyor.

Renault

 : Yeni Master İle Renault'un Hafif Ticari Araç Yelpazesi Yenilenmeye Devam Ediyor

Renault, geçen yıl Kangoo ailesinin, çok kısa bir süre önce de Trafic ailesinin yenilenmesini takiben Yeni Master’ı sunmaya hazırlanıyor. Master, yeni motorlar, yeni teknolojiler ve yeni bir ön tasarım ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Renault

 : Renault, Formula E İçin Pistte

FIA Formula E Şampiyonası’nın Pekin’de 13 Eylül’de start almasına beş aydan kısa bir süre kala, yarışmanın FEH ve Spark Racing Technology resmi teknik ortağı olan Renault da dahil olmak üzere, başlıca aktörler geri sayıma başlıyor.

Renault

 : Avrupa'nın Hafif Ticari Araç Lideri Renault, Yeni Trafic Modelini Yeniliyor

16 yıldır Avrupa’da hafif ticari araç lideri Renault, 1998 yılından bu yana pazarının zirvesinde yer alan Trafic modelini 2014 yazında yeniliyor.

Renault

 : Renault Grubu İlk Çeyrek Sonuçları

Renault Grubu, toplam pazarda 1,4 puan artışı ile %18,7 pazar payı elde etti. Bu sonuç Grup’un elde ettiği rekor ilk çeyrek pazar payı sonucu oldu.

Renault

 : Renault’da Nisan ayında çok cazip fırsatlar!

Renault, Nisan ayında tüm binek araçlarında müşterilerine çok cazip fırsatlar sunuyor.

Renault

 : Yeni Renault Trafıc Günyüzüne Çıkıyor

1980 yılında lansmanı yapılan ve aynı derecede ünlü Estafette’in yerini alan Renault Trafic, dünya çapında 1.6 milyonun üzerinde satış rakamına ulaştı. 2014 yılında Trafic öyküsü, dünya çapında 50 kadar ülkede ilk kez pazara sunulacak olan üçüncü nesil ile devam ediyor.

Renault

 : Renault Cenevre 2014

Renault, Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk gösterimler ile otomobilseverlerle buluşuyor.

Renault

 : Renault Grubu, Düşük CO2 Salımında Avrupa Lideri

Renault Grubu, düşük CO2 salımı konusunda Avrupa lideri oldu. Ayrıca, 2013 boyunca yaptığı binek otomobil satışları baz alındığında 115g CO2//km altına inen ilk otomotiv grubu oldu. Bu sonuç markanın ürün gamını gençleştirmesinin, Energy serisi motorların elde ettiği başarının ve elektrik motorlu araç satışların bir meyvesi.

Renault

 : Renault-Nissan İttifakı 2013 Yılında Ardarda 5. Kez Rekor Satış Gerçekleştirdi

Renault-Nissan İttifakı 2013 yılında, AVTOVAZ satışları da dahil olmak üzere, 2012 yılına göre %2,1 artış kaydederek 8.266.098 araç satışı gerçekleştirdi.

Renault

 : Renault’da 2013 Modellerde Cazip Fiyat ve Fırsatlar!

Renault, Şubat ayında tüm 2013 model binek araçlarında müşterilerine cazip fiyat ve fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Renault

 : KWID CONCEPT: Renault’nun Yeni Pazar İhtiyaçlarına Yönelik İlk Konsepti

Delhi Otomobil Fuarı’nda lansmanı yapılan konsept araç olan KWID CONCEPT, Renault’nun Hindistan gibi yeni pazarlara olan taahhüdünü hem de şirketin kompakt araç segmentinde çekici ürünler üretme yeteneğini gösteriyor. Aracın sağlam, aynı zamanda eğlenceli tasarımı, yüksek teknolojik özellikleri ile birlikte, bu pazarlarda genç müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Renault

 : Zoe İçin Krallara Layık Bir Doğum Günü

Özel bir otomobil için özel bir mekân… Renault Z.E. (Zero Emission) sınıfının öncüsü ZOE, ilk doğum günü kutlamasını yapmak için Versailles Sarayı’nın kapılarını açıyor.