Sıfır Faiz Kampanyası

Aralık ayı boyunca tüm Renault Binek otomobiller ve Kangoo Multix modeline %0 faiz avantajıyla sahip olabilirsiniz. Faizsiz kredi avantajı, model yılı ayrımı olmaksızın Renault marka tüm binek otomobiller ve Kangoo Multix için 18.000 TL 18 ay, 36.000 TL 12 ay ya da 12.000 TL 36 ay seçenekleriyle sunulmaktadır. Belirtilen üç seçenekten farklı bir kredi tutarı ve/veya vade talepleri, Aralık ayına özel cazip faiz oranlarıyla değerlendirilecektir. Sıfır faizli kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Binek Araçlara Özel “Peşinatsız” Kredi Seçeneği

Tüzel kişiler ve vergi levhalı serbest meslek sahibi gerçek kişiler, Aralık ayı boyunca satın alacakları Renault marka herhangi bir binek otomobil ve Kangoo Multix’e hiç peşinat ödemeden, üstelik %0,69 faiz oranıyla sahip olabilecekler. Belirtilen faiz oranı, Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Vergi levhası sabihibi olmayan gerçek kişiler bu kampanyadan faydalanamaz. Araç fatura bedelinin %100’üne kadar kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Renault Plan ile Kira Gibi Rahatça Ödeyin

Renault alırken hesap kitap yapma dönemi çoktan bitti. Siz de Renault Plan ile kiralar gibi rahatça Renault sahibi olabilirsiniz. Renault’nuzu, yasal peşinata ek olarak, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Renault’nuzu bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Renault Plan’la Aralık ayı boyunca Renault marka tüm binek otomobiller ve Kangoo Multix modelinde %0,87, ticari araçlar ise %0,99 cazip faiz oranları ile sunulmaktadır. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek modeller ve Ticari Araçlar için, Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı, binek otomobillerde %0,92, ticari araçlarda ise %1,03 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan Renault Plan kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti, kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
%0,69 Faiz Oranlı Finansman Kampanyası

Aralık ayı boyunca Renault marka bir binek otomobil ve Kangoo Multix’e, 48.000 TL’ye maksimum 48 ay vade için %0,69 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek modelleri ve Kangoo Multix için, Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. İlgili kampanyada kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’ye kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti, kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Ticari Araçlara Özel “Peşinatsız” Finansman Seçeneği

Ticari Araçlara Özel Peşinatsız Finansman Seçeneği kapsamında kullanılacak kredilerde, araç fatura bedelinin tamamına kredi ve maksimum 48 ay vade seçeneği ile %0,89 faiz oranı imkanı sunulmaktadır. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın, Kangoo Multix hariç tüm Renault Ticari Araçlar için ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı, 48 ay için %0,99 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları ve peşinatsız kredi imkanı sunan finansman seçeneği, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti, kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Cazip Nakit Alım Destekleri

4.000 TL’ye varan indirim avantajı sağlayan Nakit Alım Destekleri, herhangi bir finansman kampanyası seçeneğinin kullanılmadığı, nakit alımlarda geçerlidir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek otomobiller, Kangoo Multix ve Kangoo Express modelleri için geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.12.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz

< Geri
Mégane HB’ lere Özel Fırsatlar

Aralık ayı boyunca tüm Mégane HB versiyonlarında geçerli, özel kampanya kapsamında; 44.350 TL’den başlayan çok özel fiyatlarla katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Buna ek olarak aynı kampanyada, Maxxi Koruma ürünü ile birlikte Renault Plan dahilinde satın alınan Mégane HB’ lerde kredi tahsis ücreti alınmıyor. Belirtilen başlangıç fiyatı ve kredi tahsis ücretinin alınmadığı kredi koşulları, sadece özel kampanya kapsamında satılan Mégane HB versiyonlarında ve katılımcı yetkili satıcılarda uygulanabilir. Stoklarla sınırlı olan özel kampanya 31.12.2014 tarihine kadar geçerlidir.

< Geri
Fırsat Araçlar

31 Aralık tarihine kadar, sınırlı sayıdaki Renault marka araçta çok özel fırsatlar sizleri bekliyor...

Belirtilen özel fiyatlar, katılımcı yetkili satıcılarımızda geçerlidir. Listede yayınlanan fiyatlarla, finansman kampanyaları birlikte kullanılamaz.

Yayınlanan liste, belirli aralıklarla güncellenmektedir. Güncellemeler arasında, listede yer alan şasilerden bazıları satılmış olabilir. Listedeki araçların stoklarda mevcut olup olmadığı hakkındaki en güncel bilgi, yetkili satıcılarımızdan alınmalıdır. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’nda alabilirsiniz.


Fırsat Araçları İncelemek İçin Tıklayınız

< Geri
"Hedef CERN" dediler, kazanmayı hakettiler.
Renault

Renault "Hedef CERN" kampanyası talihlileri belli oldu.

< Geri