Yeni Captur Outdoor 649 TL'den Başlayan Taksitlerle
Renault

Captur Outdoor için belirtilen 649 TL'lik taksit tutarı, 28.214 TL peşinat (Bandrol, Plaka tescil, Eğitime katkı payı hariç) ile 36 ay vadeli % 55 geri alım oranı ile Renault Planı tercih eden tüketiciler için  hesaplanmıştır. Kredi Tahsis Ücreti kredi bedeline dahil değildir ve anlaşmalı finans kuruluşlarının şartlarına bağlıdır. Aracın geri alımı; kullanımı (km), bakım ve onarımlarının Yetkili Servislerde yapılmış olması, %10’dan fazla değer kaybına yol açan hasar bulunmaması ve ödenmemiş kredi, vergi borcu ve haciz vb. herhangi bir unsurun olmaması koşullarına bağlıdır. Vade uzatımı talebi; yasal mevzuat gereği toplamda 48 ayı aşmamak üzere, vade sonunda güncel koşullar ve müşterinin kredibilitesi çerçevesinde değerlendirilecektir.

< Geri
Renault Plan
Renault

Renault alırken hesap kitap yapma dönemi bitti. Renault Plan’la kiralar gibi rahatça Renault sahibi olabilirsiniz. Renault’nuzu, yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Renault’nuzu bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Renault Plan’la Ağustos ayı boyunca Clio’ya 399 TL’den başlayan, Mégane HB’e 499 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Sabit Faiz Kampanyası

Sabit Faiz kampanyasında, kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. 48.000 TL’ye kadar 3-24 ay arası vadelerde %0,79, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,89 faiz oranı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.  Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek modelleri için geçerlidir. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’sine kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Nakit Alım Desteği

4.000 TL’ye varan indirim avantajı sağlayan Nakit Alım Destekleri, herhangi bir finansman kampanyası seçeneğinin kullanılmadığı, nakit alımlarda geçerlidir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek otomobiller için geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

< Geri
Mégane HB’lere Özel Fırsatlar

Ağustos ayı boyunca Mégane HB Touch versiyonunda geçerli, özel kampanya kapsamında; 47.500 TL’den başlayan çok özel fiyatlar ve Renault Plan ile 499 TL’den başlayan taksitler katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Tüm bunlara ek olarak, aynı kampanyada; Maxxi Koruma ürünü ile birlikte Renault Plan kapsamında satın alınan Mégane HB Touch’ larda kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmıyor. Belirtilen başlangıç fiyatı, taksit tutarı ve kredi tahsis ücretinin alınmadığı (dosya masrafsız) kredi koşulları, sadece özel kampanya kapsamında satılan Mégane HB Touch versiyonlarında ve katılımcı yetkili satıcılarda uygulanabilir. Stoklarla sınırlı olan özel kampanya 31.08.2014 tarihine kadar geçerlidir.

< Geri
Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası

Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası kapsamında kullanılacak kredilerde, maksimum 66.000 TL kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade seçeneği ile %1,05 faiz oranı sunulmaktadır. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault Ticari Araçlar için geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri