Tüm Mekanik Onarımlarda %25 İndirim
Renault

Hemen bir Renault Yetkili Servisine gelin, 4 yaş üzeri aracınız için tüm mekanik onarımlarda %25 indirim fırsatından yararlanın.

 

*Renault yedek parçaları ve Elf motor yağları ile yapılan tüm mekanik işlemlerde %25, Motrio yedek parçaları ile yapılan tüm mekanik işlemlerde %15 indirim uygulanacaktır. “4 al, 3 öde” fırsatı sadece Motrio markalı tüm lastiklerde geçerlidir. Lastik teklifi stoklarla sınırlıdır. 9 taksit imkânı Maximum Kart için, 7 taksit imkânı ise Worldcard için geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

< Geri
Renault Plan ile Kira Gibi Rahatça Ödeyin

Renault alırken hesap kitap yapma dönemi bitti. Renault Plan ile kiralar gibi rahatça Renault sahibi olabilirsiniz. Renault’nuzu, yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Renault’nuzu bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Renault Plan’la Eylül ayı boyunca Clio’ya 399 TL’den başlayan, Mégane HB’e 499 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
%0,69 Faiz Oranlı Finansman Kampanyası

Eylül ayı boyunca Renault marka bir binek otomobile, 48.000 TL’ye kadar 3-24 ay arası vadelerde %0,69, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,79 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek modelleri için ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranları, 3-24 ay arası vadelerde %0,79, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,89 olarak değişmektedir.  Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.   Sabit Faiz kampanyasında, kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’sine kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

< Geri
Cazip Nakit Alım Destekleri

4.000 TL’ye varan indirim avantajı sağlayan Nakit Alım Destekleri, herhangi bir finansman kampanyası seçeneğinin kullanılmadığı, nakit alımlarda geçerlidir ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault binek otomobiller için geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası

Ticari Araçlara Özel Finansman Kampanyası kapsamında kullanılacak kredilerde, maksimum 66.000 TL kredi tutarı ve maksimum 48 ay vade seçeneği ile %0,93 faiz oranı sunulmaktadır. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Renault Ticari Araçlar için ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı, 48 ay için %1,05 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır.  Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

< Geri
Mégane HB’lere Özel Fırsatlar

Eylül ayı boyunca Mégane HB Touch versiyonunda geçerli, özel kampanya kapsamında; 47.500 TL’den başlayan çok özel fiyatlar ve Renault Plan ile 499 TL’den başlayan taksitler katılımcı Renault Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor. Tüm bunlara ek olarak, aynı kampanyada; Maxxi Koruma ürünü ile birlikte Renault Plan dahilinde, baz faiz oranlı kredi kullanarak satın alınan Mégane HB Touch’ larda kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmıyor. Belirtilen başlangıç fiyatı, taksit tutarı ve kredi tahsis ücretinin alınmadığı (dosya masrafsız) kredi koşulları, sadece özel kampanya kapsamında satılan Mégane HB Touch versiyonlarında ve katılımcı yetkili satıcılarda uygulanabilir. Stoklarla sınırlı olan özel kampanya 30.09.2014 tarihine kadar geçerlidir.

< Geri