RENAULT ŞEBEKE UZMANLIĞI

Renault

Yakınlık, hızlılık, kalite ve güvenirlik ekiplerimizin sürekli meşgul olduğu konular.
Her zaman memnuniyetiniz hakkında hassasiyet gösteren Renault şebekesi söz veriyor! Huzurunuz için uğraşıyoruz ve memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

RENAULT’NUZA EN İYİ BİZ BAKARIZ
Servislerimiz yıl boyunca sizi ağırlıyor ve bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza en uygum çözümleri size sunuyor.
Uzman ekiplerimiz hizmetinizde.
Öyleyse artık tereddüt etmeyin: Renault’nuza en iyi biz bakarız!

RENAULT SERVİS
- Karmaşık mekanik ve elektronik işlemler konusunda uzmanlaşmış aynı zamanda aksesuar montajı veya ağır karoseri işlemleri gerçekleştirmede yetkin ekipler.

RENAULT HIZLI KAROSERİ
- Hizmetlerimiz : Ön cam, Farlar, Tampon, Boya / Çizikler, kilitler
- Bir saatten daha kısa sürede ön camınızı onaran, farlarınızı, kaputunuzu, kapılarınızı, ızgaralarınızı, dış dikiz aynalarınızı, kilitlerinizi, ön camınızı değiştiren; karoserideki küçük hasarları onaran; 24 saatten kısa sürede aksesuar montajı yapan uzman karosericiler;
- Karoseri onarımlarını daha iyi yönetme konusunda size yardımcı olmak için 10 avantaj :
• 24 saatten daha kısa sürede aracınızın onarılması (maksimum 48 saat)
• Artı Oto’nun önerilmesi
• Ön camınızın randevusuz onarılması
• Fiyat tekliflerimizde sadakat! İlave işlemler çıkması durumunda, düzenli olarak bilgilendirilirsiniz
• 2 yıl yedek parça ve onarım garantisi 
• Çevreye saygılı boya kullanımı ve atıkların geri dönüşümü

TAAHÜTLERİMİZ
1/ Her servis ziyaretinde size aracınızı öngörülen saat ve fiyatta teslim etmek
2/ Onayınız olmadan gerçekleştirilen tüm işlemleri size ücretsiz sunmak
3/ Servislerimizde tüm ücretli işlemlerde 2 yıl yedek parça ve onarım garantisi
4/ Size ayrıcalıklı avantajlar sunarak sadakatinizi ödüllendirmek

RENAULT’NUN +’LARI
Aracınızı Renault uzmanlarının ellerine bırakın ve aşağıdakilerden faydalanın:
- Ekiplerimizin uzmanlığı
- Tüm işlemlerde 2 yıl Yedek Parça ve Onarım garantisi
- Renault orijinal parçalarının takıldığının garantisi

« Bizim işimiz: Sizi memnun etmek. Renault’nuzun bakımını bize bırakmak, bir yandan onun ömrünü uzatarak rahatlığı ve güveni seçmek demektir. »
Aydın D. Renault Servis danışmanı

Renault

Üreticinin güvencesi, araştırma ve teknolojilerinin meyvesi olan Renault orijinal parçaları, Renault laboratuarları ve test merkezlerinin uygunluk testlerinden başarıyla geçecek şekilde geliştirilmiştir.

Markanın gerçek know-how ve öz değerlerinin birleşimi olan Renault orijinal parçaları aracınızın değerini garanti altına alır.

Renault

Araç parçalarının performans, güç ve esnekliğini test etmek, Renault araçlarının aktif ve pasif güvenliğini arttırmak için, her yıl 400 çarpışma testi ve binlerce sanal test yapılmaktadır.

Çarpışma durumunda yolcular için maksimum koruma sağlamak amacıyla, tüm parçalar darbenin yolculara sirayet etmesini engellemek için maksimum derecede kinetik enerjiyi emmek üzere tasarlanmıştır.

Renault aynı zamanda aracın tasarımında güvenliğini artırmak için bütün know-how ve bilgi birikimini kullanmaktadır : Görünürlüğü ve görüş alanını arttırmak için ön cam yüzeylerinin genişletilmesi, far menzillerinin arttırılması, çarpışmaları önlemek için acil fren yardımı, dinamik yörünge kontrolü, ABS bunlardan sadece bir kaçıdır...

Renault

Bugün, Renault binek otomobillerinin Orijinal Parçalarının ağırlık itibariyle% 90'dan fazlası geri dönüşümden gelen veya geri dönüşüme uygun malzemelerin entegrasyonu sayesinde geri dönüştürülebilir özelliktedir.

Renault çevrenin korunmasını öncelikli bir hedef olarak gördüğünden, otomobillere bağlı çevresel sorunları azaltmak için sürekli çaba gösteriyor ve çalışmalar yapıyor.

Bu yeni malzemelerin kullanımı araç ağırlığını azaltmaya yardımcı oluyor, dolayısıyla yakıt tüketimi ve emisyonların azaltılmasını sağlıyor. Cıva, kurşun ve krom gibi ağır metaller sistemli olarak yeni modellerin teknik şartnamelerinin dışında tutuluyor. Renault aynı zamanda gürültü kirliliği ile de mücadele ediyor araçlarına yalıtım levhaları ve keçeleri ekleyerek ve parçalarının akustik özelliklerini sürekli geliştiriyor. Buna bağlı olarak en yeni modeller dışarıya 71dB’den daha fazla ses yaymıyorlar. Bu rakamın Avrupa standartlarına göre 3dB daha düşük olduğunu belirtelim.

Renault

Otomobiller yaratan Renault tasarıma büyük bir önem vermektedir. Bütüne uyum göstermesi için, her bir karoseri parçası estetiği ve bir onarım sırasında minimum montaj süresini garanti eden mükemmel bir geometri ile tasarlanmıştır.Renault Orijinal parçaları aynı zamanda aracın ömrü boyunca malzeme ve kasa yapısında tam anlamıyla mekanik dayanıklılık sağlar.

Satış Sonrasında kullanılan yedek parçalar referans modele uygun olup, estetiği bozmadan aracın özgün tasarımının korunmasını sağlar.

Renault orijinal parçası montajı yapmak aynı zamanda parça ayar veya yerleştirme sorunu karşısında zaman kaybını önler.

Renault

Bir Renault karoseri parçasının tasarımı, malzeme seçimi, üretim süreci ve lansmanına kadar ürünü geliştirecek testleri gerçekleştiren 600 mühendis, teknisyenin çalışmalarının ürünü olarak ortaya çıkar.

Her bir parça üzerinde ideal Renault tekniği ile uyumlu olacak şekilde sanal ve fiili laboratuar testleri yapılır.

Geometri, akma limiti, kırılma noktası, darbelere veya sıcaklık etkilerine karşı direnç gibi parçalara uygulanan testler, aracın tasarım ve güvenliğini sürekli olarak sağlamak amacıyla Markamızın yüksek bir kaliteyi elde etme arzusunu yansıtmaktadır. Renault orijinal parçalarının üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ürüne dayanıklılık ve uzun ömür kazandırır.

Renault

Renault tarafından her yıl tescil ettirilen 700 patent üreticinin yenilikler geliştirmeye dönük güçlü isteğinin kanıtıdır.

Bu amaçla, Renault sürücülerin güvenliğini ve kulanım keyfini artırmak için yenilikleri sürekli olarak takip etmektedir.

Her bir gövde parçası doğrudan aracın güvenilirliğine katkıda bulunduğu için, Renault tüm çabalarını en verimli ve en çevre dostu malzeme seçimi üzerinde yoğunlaştırmaktadır.

Renault, aynı zamanda ileri teknolojili bir üretim süreci geliştirmiş olup, imalat sırasında sürekli teknik denetimler yapmaktadır. Tüm bunlar sadece Renault orijinal parçaların karşılayabileceği uygunluk, performans ve güvenlik kriterleridir.

Renault

Renault Orijinal Yedek Parçalarını seçmeniz için 6 haklı neden: Güvenlik, Sürüş Keyfi, Çevreye Saygı, Teknoloji, Kalite ve Tasarım. Renault Yedek Parça seçme nedenlerinizi görmek için
>>TIKLAYINIZ.

Renault

Orijinal Yedek Parçalar ile eşdeğer nitelikte olmayan ve kalitesi belgelenmiş taklit yedek parçaların karşılaştırılmasını görmek için
>> TIKLAYINIZ.