artırılmış sürüş keyfiMEGANE E-TECH %100 ELEKTRİKLİ
%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - akıllı dikiz aynası

dijital kameralı dikiz aynası

Yolcuların veya bagajdaki yüklerin görüş alanınızı kapatmasına son. Dikiz aynanız doğrudan arka cama takılı kameranın gönderdiği görüntüleri gösterir.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - aktif sürüş yardımı

adaptif hız sabitleyici (ACC)

Aracınızı kullanırken önünüzdeki araç ile aranızda güvenli mesafeyi korumanıza yardımcı olur. Aradaki mesafe çok kısaldığında sistem fren yapar veya yol tekrar açıldığında gaza basar.

ve daha fazlası...

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - adaptif görüş LED farlar

adaptif LED pure vision ön farlar (sis farı özellikli)

Sistem konforu ve güvenliği iyileştirmek için trafik koşullarına ve hava durumuna bağlı olarak far ışınının biçimini otomatik olarak ayarlar.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - otomatik far geçişi

otomatik uzun/kısa farlar (AHL)

Ön camın üst tarafındaki kamera ile çalışan sistem trafik koşullarına göre otomatik olarak uzun ve kısa farlararasında geçiş yapar.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı

hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı

Aracınızı kullanırken hızınızı direksiyon kumandalarıyla kontrol edin. Yolun hız sınırlarına ayak uydurmak için maksimum hızınızı ayarlayın.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - yokuşta kalkış destek sistemi

yokuş kalkış destek sistemi (HSA)

Yokuşun eğimi %3’ün üzerine çıktığında sistem aktive olur. Fren basıncını 2 saniye boyunca koruyarak ayağınızı fren pedalından çekip gaza basmanız için size zaman tanır.

*Gösterilen Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ve ekipmanlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.