Renault-Mais A.Ş.

Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş.

MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., 10 Ocak 1968 tarihinde Oyak Grup şirketi olarak kurulmuş ve ilk Renault marka otomobili 1971 tarihinde Türk tüketicisine sunmuştur. Mais, Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Mümessili ve Türkiye Genel Distribütörü’dür. Sermayesinin %51’i OYAK Grubuna, %49’u Renault S.A.’ya aittir.

Mais A.Ş., Türkiye’de binek otomobil , hafif ticari araç ve yedek parça satışı ile satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine araç satışı ve Türk cumhuriyetlerine yedek parça ihracatı yapmaktadır. Türkiye genelinde 5 şubesi (İstanbul / Boğaziçi & Anadolu, Ankara, İzmir ve Bursa), 82 yetkili satıcısı bulunan Renault Mais, Türkiye genelinde 170 noktada satış ve 258 noktada satış sonrası hizmeti vermektedir. Mais Türkiye’nin en büyük otomobil satış ve satış sonrası teşkilatlarından biridir. Türk pazarında satılan binek otomobil ve hafif ticari araçların ithalatını da gerçekleştiren Mais, bunlarla ilgili her türlü yedek parça, servis güvencesi ve garanti hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır.

Mais A.Ş., Türkiye’de binek otomobil ve hafif ticari araç olarak müşterilere en fazla ürün çeşidini sunan kurumlardan biridir. Otomobil pazarında en güvenli ürün gamına sahip markalardan biri olan Renault’nun, teknolojik ve güvenlik açıdan en üst düzeydeki ürünleri, sürekli yenilenen ve modern ürün yelpazesi Mais’e, 11 yıl ardarda binek otomobil pazarı liderliğine oturma imkanı tanıdı.

 

Genel Müdürlük
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
Balkan Caddesi No : 47
PK 34770
Ümraniye - İstanbul

Tel:   0216 6456666
Faks: 0216 6456698