Hıppıe Cavıar Hotel Prototip

Tavan terası, çıkarılabilir dış yatak, drone teslimat, 5 yıldızlı otel konforu ve daha fazlası.
Yeni Renault elektrikli prototip, karavan konseptini yeniden tanımlıyor.

 

Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin VerÇerezleri

Hıppıe Cavıar Hotel Prototip: karavan tatilini 5 yıldızlı otel deneyimine dönüştürür

HIPPIE CAVIAR HOTEL Prototip

ÖZEL TASARIM VIP VAN

Alt Image C29

Şık Hippi tasarımlı birinci sınıf van

Hippie Caviar Hotel, yeni Renault Trafic tasarımından alınan güçlü ve etkileyici bir ön yüze sahiptir. Oda bölümü beton efektli yüzey dokuludur ve ön kabini "File Badem" adını verdiğimiz pullu su yeşili rengindedir. Sepet örgüsü efektli torpidosu deri döşemelerle vurgulanmıştır. 5 yıldızlı otel odalarından esinlenen kabini çevresindeki doğaya göz kırpar. Akıcı tasarımında egzotik ahşap materyaller ve doğal keten ve yün lifleri gibi doğal malzemeler önemli yer tutar.

Alt Image C29

Lüks ve konforlu

Hippie Caviar Hotel'in arka koltuğu çok konforlu 145 cm x 195 cm yatağa dönüştürülebilir. "Seyir" pozisyonuna getirildiğinde arkaya doğru bakar ve arka kapının ötesine kadar uzanır. Perdeleri etrafınızı sarıp sizi kötü havadan korur ve gizlilik sağlar. "Keyif" pozisyonunda, arka koltuk ve köşe sandalye birbirine bakarak kabinin içinde samimi bir ortam yaratır. Kahve masası,  iki çıkarılabilir sırtlık ile döşenmiş ve geri çekilebilir merdiven ile erişilebilen tavan terası ayrı bir toplanma alanı oluşturur.

Alt Image C29

En iyi deneyimler için tasarlandı

Hippie Caviar Hotel adeta 5 yıldızlı otel seviyesindeki hizmetleriyle eşsiz birinci sınıf deneyim sunar: Müşterinin tercih ettiği konuma lojistik konteynır (duş, lavabo, elektrik şarj istasyonu, vb.) teslimi. Drone teslimat ile doğrudan tavan terasına veya "seyir" pozisyonundaki arka koltuğa sipariş edilebilen konsiyerj hizmetleri.

İKONİK "ESTAFETTE" MODELİ

renault estafette

60 yılı aşan başarılı bir geçmiş

Estafette karavan zamanının ötesindeydi, özellikle o günlerde sayıları az olan ilk sörfçülerin yanı sıra doğayı ve macerayı seven ailelere de hitap ediyordu. Ranzaya dönüştürülebilen arka koltukları, küçük mutfağı ve 2 gözlü ocağı, buzdolabı ve çıkarılabilir masasıyla iyi donanımlı bu 60'lı yıllar karavanı, Fransa ve Avrupa yollarında sık göze çarpıyordu.

Düz zemini, bağımsız tekerlekleri, son derece kısa dönüş yarıçapı, modern kabini ve sürgülü yan kapısıyla Estafette çok büyük sükse yaptı ve aktivite aracını yeniden tanımladı. Önce canlı turuncu, sarı ve mavi renkleriyle. Daha sonra çok yönlülüğü ve sürülebilirliği ile.

Sabem (Ahşap ve Malzeme Anonim Şirketi) ile yapılan işbirliğinin ardından, Karavan versiyonu 1960'lı yıllarda piyasaya sürüldü. Bu ultra trendy araç o yılların ardından bugünlerde yeniden ilgi görmeye başladı ve harika retro tarzıyla yeni kuşakları da kendine bağladı!

 

Konseptten gerçeğe

Trafic SpaceNomad

Trafic SpaceClass Escapade