Renault aksesuarlarımız

Aksesuar seçeneklerimizi keşfedin ve Renault modelinizi kişiselleştirin

Renault aksesuarlarımız

Aksesuar seçeneklerimizi keşfedin ve Renault modelinizi kişiselleştirin

MODELİNİZİ SEÇİN

ve/veya

Yeni bir Renault araç mı satın aldınız?

 

Aracınıza uygun aksesuarlarınızı keşfetmek  ve yeni Renault'nuzu kişiselleştirmek için sizi siparişi verdiğiniz yetkili satıcınız ile iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Taahhütlerimiz

alt
GARANTİ
GARANTİ
Parça ve işçilik garantisi
KALİTELİ HİZMET
KALİTELİ HİZMET
Renault uzmanlığı ve kalitesi
YETKİLİ SERVİSLER
YETKİLİ SERVİSLER
Geniş yetkili servis ağı

TÜM MODELLERE UYGUN AKSESUARLAR

Multimedya sistemleri, park yardım sistemleri, bisiklet taşıyıcılar, kablosuz şarj cihazları, depolama aksesuarları ve daha fazlası. Renault için özel tasarlanmış tüm aksesuarları keşfedin.

DİĞER RENAULT HİZMETLERİ SEÇENEKLERİ

Renault CAX - satış sonrası hizmetleri

satış sonrası hizmetleri

daha fazla bilgi
Renault CAX bakım paketleri ve hizmetler

bakım paketleri ve hizmetler

bakım
Renault CAX  - multimedya sistemleri

Renault multimedya sistemleri

keşfedin

Müşterinin kişisel verileri, MAİS tarafından, bu sözleşme ilişkisinin amaçları doğrultusunda teklifleri ve haberleri iletmek için toplanır ve işlenir. Yürürlükteki düzenlemelere uygun olarak, müşteri, kendisi hakkındaki verileri elde etmeyi ve doğrulamayı, yanlış bilgileri düzeltmeyi, kendisiyle ilgili verileri silmeyi ve başka bir yerde yeniden kullanmak üzere verilerinin bir kopyasını almayı talep edebilir. Ayrıca, dilediğinde, özellikle ticari araştırma veya profil çıkarma amacıyla bazı verilerinin kullanımına itiraz edebilir ve verilerinin kullanımının dondurulmasını talep edebilir. Müşteri, talebini MAİS MOTORLU ARAÇLAR İMAL VE SATIŞ A.Ş.-Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:10C İç Kapı No:16 Maltepe-İstanbul posta gönderimi yoluyla doğrudan MAİS nezdinde tüm haklarını kullanabilir. Daha fazla bilgi için kişisel veri koruma politikasına  www.renault.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi.html adresinden ulaşılabilir.