video placeholder

Renault E-Tech %100 elektrikli

Renault uzmanlığı artık %100 elektrikli

E-Tech %100 elektrikli - Renault

E-Tech %100 elektrikli araçlar

E-Tech %100 elektrikli günümüzde ulaşım alanında karşılaşılan zorluklara Renault'nun sağladığı çözümlerden biridir. Bilgi birikimimiz, hem elektrikli araç geliştirme alanında 11 yıllık deneyimimize, hem de bayi ağımız aracılığıyla günlük yol yardımı sağlama becerimize dayanır.

 

Renault E-Tech %100 elektrikli araç kullanmak, zararlı CO2 emisyonlarına sebep olmadan tepkisel, sorunsuz sürüşün keyfini çıkarmak anlamına gelir.

E-Tech %100 elektrikli hakkında 5 unsur

SIFIR CO₂ EMİSYONU
SIFIR CO₂ EMİSYONU

Renault E-Tech %100 elektrikli teknolojisiyle donatılmış araçlar hiçbir kirletici madde* yaymadığı için düşük emisyonlu bölgelere serbestçe girebilirsiniz.

* WLTP standardına göre

UYGUN MALİYET
UYGUN MALİYET

Evde ve halka açık şarj noktalarında “tam şarj”, içten yanmalı motorlu araçlarda “tam depo” doldurmaya kıyasla daha düşük maliyetlidir. Bileşenler daha uzun ömürlü olduğundan bakım çok daha ucuzdur.

DİNAMİK HIZLANMA
DİNAMİK HIZLANMA

İçten yanmalı motorlu araçlara kıyasla daha akıcı ve daha tepkisel sürüş olanağı sunar. Renault E-Tech araçlarda kullanılan motorun tepkiselliği sürüş keyfinizi artırır.

SESSİZ
SESSİZ

Elektrikli araçlar sessiz, gürültüsüz ve titreşimsiz bir sürüş sunar. 

ÇIĞIR AÇICI
ÇIĞIR AÇICI

Renault E-Tech araçlar, elektrikli araç tasarımı alanındaki deneyimimizden güç alır. 2012 yılı ve Renault Zoe lansmanından bu yana Renault elektrikli araç alanında bir öncü olduğunu kanıtladı.

%100 Elektrikli Yaşam

Elektrikli aracın direksiyonunda hayat çok güzel.

Sık sorulan sorularınıza tüm yanıtları alın. Sürüş deneyiminizi kolaylaştırın ve Renault'nuzun iyi durumda kalmasına yardımcı olun. Sürüş menzili, batarya, şarj süresi ve şarj çözümleri hakkındaki sorularınıza SSS içinde ve konuya özel sayfalarımızda basit yanıtlar alın.

WLTP'ye giriş

Hayatınızı daha iyi hale getirmek, sıfır emisyonları herkes için ulaşılabilir kılmak adına uğraşıyoruz. 

elektrikli araçlar hakkındaki sorularınız

ayrıca keşfedin