Güncel Renault Kampanyaları

Renault Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

Renault  - satış sonrası kampanyası

3 HAZİRAN – 20 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA,

TÜM BAKIM, MEKANİK ONARIM VE AKSESUARLARDA %20 AVANTAJLI FİYATLAR

%20 indirim, 3 Haziran – 20 Temmuz 2024 tarihleri arasında Renault araçların tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlarında, Renault fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. PORT üzerinden alınacak online randevularda, %20 kampanya indirimi sonrasında, KDV Hariç toplam fatura tutarı 10.000 TL ve üzeri bakım içeren harcamalara özel, TotalEnergies istansyonlarında geçerli yakıt hediyesi için yakıt depo hacmi maksimum 50 Litre, ortalama yakıt fiyatı 40₺ olarak dikkate alınmıştır. Kampanya kapsamında hak ediş sağlanabilecek maksimum tutar 2.000₺'dir. Yakıt depo hacmi 39-44 Litre olan araçlar için hak ediş 1.760₺, 45 Litre ve üzeri araçlar için hak ediş 2.000₺'dir. Kampanya kodları 1.000 adetle sınırlıdır.

Kampanya hak edişleri 5 Ağustos 2024 - 9 Ağustos 2024 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.

 

Hediye puanların kullanımı için "Club TotalEnergies" mobil uygulamasını indirerek, Club TotalEnergies mobil uygulama üyeliğinizi oluşturmanız, kampanya sayfasındaki ilgili kampanyayı seçerek "Kampanya Kodunu Yazınız" alanına hediye çeki üzerindeki kampanya kodunuzun girişini yaparak yakıt puanlarınızı aktive etmeniz gerekmektedir. Kampanya kodlarının "Club TotalEnergies" mobil uygulamasına son giriş süresi ve puanların son kullanım tarihi 31.12.2024 'tür. Bu tarihe kadar uygulama üzerinden girişi yapılamayan yakıt puanlar silinecektir. Yakıt puanlarınızın kullanımı için TotalEnergies istasyonlarında Club TotalEnergies mobil ugulamasından oluşturacağınız QR kodu ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numaranızı ön saha görevlisine iletmeniz yeterli olacaktır.

 

Yapıkredi World kart ile yapılacak harcamalarda peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkânı sunulacaktır. Katılımcı Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Renault  - satış sonrası kampanyası

3 YAŞ ÜZERİ ARAÇLARDA BAKIM, MEKANİK ONARIM VE AKSESUAR ALIMLARINDA

%20’DEN BAŞLAYAN VE İŞÇİLİKTE %30 FİYAT AVANTAJI

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, Renault

Port uygulamasını yükleyerek aracını ekleyen müşterilerimizin 3 yaş üzeri
araçlarının bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2024 tarihine kadar
geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.
Uygulamaya katılan Renault Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” hizmeti
sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Renault  - satış sonrası kampanyası

MULTİMEDYA ÜRÜNLERİNDE %20 İNDİRİM FIRSATI

%20 avantajlı fiyatlar, Renault Port uygulamasını yükleyerek aracını ekleyen müşterilerimize özel multimedya ürünlerinde 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Satış sonrası kampanyalarımızda gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.