Güncel Renault Kampanyaları

Renault Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

Renault  - satış sonrası kampanyası

TÜM BAKIM, MEKANİK ONARIM VE AKSESUARLARDA %20 İNDİRİM

%20 indirim, 20 Kasım – 23 Aralık 2023 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarda, aksesuarlarda, Renault fix paketlerinde ve castrol motor yağlarında geçerlidir. 4 adet lastik alımında; Continental marka kış lastiklerinde 480 TL, Bridgestone ve Lassa marka lastiklerde hafif ticari segment haricinde 15” ölçü ve üstü yaz, kış ve 4 mevsim lastiklerde 480 TL, Michelin marka yaz ve 4 mevsim lastiklerinde 15” ölçüde 552 TL, 16” ölçüde 840 TL, 17” ölçüde 1.104 TL, 18” ve üstü ölçüde 1.248 TL; Michelin marka kış lastiklerinde 15” ölçüde 696 TL, 16” ölçüde 1.104 TL, 17” ölçüde 1.296 TL, 18” ve üstü ölçüde 1.392 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ile yapılacak 3 – 8 taksitli işlemlere ilave +4 taksit sunulacaktır. Ticari Kredi Kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yetkili servislere, online randevu alarak giriş yapan ve kampanyadan yararlanan ilk 750 müşterimiz, Boyner’den 500₺ değerinde hediye kodu kazanacaktır. Kodlar, kampanya faturası kesildikten sonra 5 iş günü içinde sms ile bildirilecektir. Hediye kodları tek kullanımlık olup, 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir. Hediye çeki, ürün hediyesi ve Hopi Booster (katlı kullanım) kampanyaları hariç tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. Boyner hediye kodu, numara ve linkten oluşmaktadır. Numara Boyner.com.tr ‘de, link üzerinden açılan QR kod ise mağazada kullanılmaktadır. Katılımcı Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. ve İş Bankası kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Renault  - satış sonrası kampanyası

4 YAŞ VE ÜZERİ RENAULT’NUZUN TÜM BAKIM, MEKANİK ONARIM VE AKSESUARLARINDA

%30 AVANTAJLI FİYATLAR! MAXİMUM KART’A ÖZEL +4 TAKSİT FIRSATI

%30 indirim, 1 Kasım - 13 Aralık 2023 tarihleri arasında 4 yaş ve üzeri Renault araçların tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlarında, Renault fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Maximum kart ile yapılacak 3 – 8 taksitli işlemlere ilave +4 taksit sunulacaktır. Ticari Kredi Kartları, Maximum Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Katılımcı Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. ve İş Bankası kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Renault  - satış sonrası kampanyası

4 YAŞ VE ÜZERİ ARAÇLAR İÇİN SERVİS KAMPANYASI

%20’den başlayan avantajlı fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, Renault Port uygulamasını yükleyerek aracını ekleyen müşterilerimizin 4 yaş ve üzerindeki araçlarının tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Satış sonrası kampanyalarımızda gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.