Garantiler

Renault garantileriyle araç kullanırken kendinize güvenin.

garantilerimiz

Aracınızı satın aldığınızda Renault garantisi de dahildir

Renault Servis üretici garantisi

RENAULT ÜRETİCİ GARANTİSİ - MODELE GÖRE 2 VEYA 3 YIL

Araç garantisi süresi; ilk 2 yılda kilometre sınırsız, 3. yılda ise 100.000 kilometre* ile sınırlı olacak şekilde toplam 3 yıldır. 

 

*Talisman, Koleos modelleri için 150.000 km olarak uygulanmaktadır.

Renault Boya garantisi

BOYA GARANTİSİ TÜM MARKA VE MODELLERİMİZDE 3 YIL OLARAK UYGULANMAKTADIR.

Üretici tarafından kabul edilen bir malzeme, imalat veya uygulama hatasının sebep olduğu boya problemlerinin onarılmasını veya hata bulunan elemanların değiştirilmesini kapsar. Bu garantinin işlerlik kazanması için Yetkili servislerimize başvurmanız gerekmektedir. Boya garantisi kapsamında takılmış parçalar ve yapılan onarım işlemleri, aracın başlangıçta taahhüt edilen boya garantisi süresinin sonuna kadar garanti kapsamındadır.

Renault Servis Korozyon Garantisi

ANTİKOROZYON GARANTİSİ EN AZ 6 YIL, MODELE GÖRE 12 YIL OLARAK UYGULANMAKTADIR.

Antikorozyon garantisi, malzeme içinden gelen bir bozulma bulunan elemanların düzeltilmesini veya değiştirilmesini kapsar. Söz konusu bozulmanın, koruma ürünlerindeki bir imalat, malzeme veya uygulama hatasının sebep olduğu korozyondan kaynaklanmış olması gerekmektedir.

 

Antikorozyon garantisinin uygulanması, karoser ve aracın alt kısmının korozyon kontrolüne bağlıdır. Bu kontroller Renault bakım belgesinde belirtilen kilometrelerde ve en az iki yılda bir yapılmalıdır. Kontroller periyodik bakım sırasında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Renault Servis onarım garantisi

YEDEK PARÇA ONARIM GARANTİSİ

Tarafınızdan ücretli taktırılan üründen kaynaklanan, üretici tarafından kabul edilen parça ve işçilik gibi montaj veya imalat kusurunun onarılması için gerçekleştirilen onarım veya parça değiştirme işleminin masraflarını kapsamaktadır.Garanti başlangıç tarihi olarak, tarafınıza verilen faturada yazılı tarih esas alınır. Yedek parça ve onarım garantisi süresi, binek araçlarda 2 yıl veya 60.000 km, ticari araçlarda 2 yıl veya 100.000 km’dir. Yetkili servislerde ücretli olarak takılan Renault marka akünün garantisi 3 yıldır.

başka bir şeye ihtiyacınız var mı?

Renault'nun diğer hizmetleri:

Renault Servis taahhütlerimiz

Renault bakım

GÜNLÜK YAŞAMINIZI KOLAYLAŞTIRACAK HİZMETLER

keşfedin
1. Renault Servis Teklifi

Renault servis

SERVİS VE BAKIM PAKETLERİ

keşfedin