Mais şubeler

Mais şubeler

Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Mümessili ve Türkiye Genel Distribütörüdür.

Mais Şubeler

Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Mümessili ve Türkiye Genel Distribütörü olan Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş' nin Türkiye genelinde 4 şubesi (İstanbul Boğaziçi, Ankara, İzmir ve Bursa) bulunmaktadır.


11 hizmet noktası bulunan Şubelerimizde, Renault ve Dacia marka araç müşterilerine yeni araç, 2. el araç ve yedek parça satışı ile satış sonrası hizmetleri (araç bakımı, onarımı ve garanti işlemleri), yüksek kalite standartlarımız ve Mais Kalite Politikası çerçevesinde verilmektedir.

Mais A.Ş.'nin satış, pazarlama ve satış sonrası faaliyetlerine ilişkin uygulamalarını yürüten Şubelerimiz personeli, Eğitim Merkezimizde gerekli eğitimleri almakta, eğitimin sürekliliği doğrultusunda bilgi, beceri ve iletişim yetkinlikleri sürekli geliştirilmektedir. Renault'nun uluslararası eğitim merkezi statüsüne sahip olan Eğitim Merkezimizde, ticari, teknik ve idari eğitimler uluslararası standartlarda verilmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli kalite göstergesi ve temel önceliğimizdir. Tüm hizmet noktalarımızdaki çalışanlarımız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine odaklanarak, çok kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi ile tüm beklentilerinizi karşılamak için çaba göstermektedir.

Sürekli yenilenen modern ürün gamımızla tanışmak ve hizmetlerimizden faydalanmak üzere, sizi de en kısa zamanda Şubelerimize bekliyoruz.