video placeholder

RENAULT MEGANE E-TECH

%100 ELEKTRİKLİ

otomobil kullanmaktan keyif alanlar için

güç

160 kW

veya 220 bg

hızlanma

7,4 sn

0-100 km/s

menzil

450 km

sürüş menzili (WLTP)WLTP (Dünya Çapında Uyumlaştırılmış Hafif Araçlar Test Prosedürü): Bu değerler sürüş şekli, kullanım şartları, yol durumu, donanım, araçtaki yük vb. göre farklılık gösterebilir.

Elektrikliye geçmek için 3 neden

AC veya DC şarj seçeneği ile, aracınızı bir ev tipi priz veya bir hızlı şarj istasyonu ile her yerde şarj edebilirsiniz. Çok yönlülüğü ile 30 dakika içerisinde 300 km sürüş menzili kazanın⁽¹⁾.daha fazlası
Megane E-Tech %100 elektrikli, 450 km WLTP⁽¹⁾ sürüş menzili ile sizi daha da ileriye götürür! daha fazlası
Aracınızı evde şarj ederek içten yanmalı motorlu bir modele göre maliyet avantajı elde edebilirsiniz.

⁽¹⁾ Şarj süreleri ılıman hava koşulları (20°C) temel alınarak belirlenmiştir. Şarj süresi aracın mevcut şarj düzeyine, hava sıcaklığına ve güç çıkışına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Sürüş menzili sürüş şekli, kullanım şartları, yol durumu, hava sıcaklığı, donanım, araçtaki yük vb. göre farklılık gösterebilir.

saf sürüş keyfi

SAF TASARIM

Kompakt gövde, crossover stili, sportif ve aerodinamik tasarım. Altın renkli tampon eklentileri, 20’’ jantları, yıldız siyah tavanı, tamamen LED ön farlar ve 3D derinlik imzalı LED arka stopları ile tamamen orijinal bir tasarımdır. 

Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli - kokpite odak
  • heyecan verici sürüş

   Megane E-Tech %100 elektriklinin kokpiti, en iyi sürüş deneyimini sağlamak için sürücü odaklı tasarlanmıştır. Yeni direksiyon sistemi ve düşük ağırlık merkezi sayesinde sürüş daha hassas ve keskin hale gelir, bu da heyecan verici ve keyifli bir sürüşe olanak sağlar.

  • dijital kameralı dikiz aynası

   Tek bir dokunuş ile, geleneksel dikiz aynasından dijital dikiz aynasına geçin . Böylece manevralarınızı ve yolculuklarınızı daha kolay ve güvenli hale getirin.

  • bambaşka bir sürüş deneyimi

   Sürücü odaklı kokpit, 12,3’’dijital gösterge ekranı ve 9’’ multimedya ekranı ile son teknolojiye sahip olun. 220 hp motor ile yalnızca 7,4 saniyede 0’dan 100 km/saate hızlanabilirsiniz.

  • geniş openR ekran

   564 cm2 ’lik openR ekranıyla Megane E-Tech %100 elektrikli, sürüş deneyiminize keyif ve eğlence katar.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - ön taraf, torpido, arka koltuklar, bagaj

premium kabin

Tamamen yeniden tasarlanmış yolcu kabininde her şey yolculuğunuzu daha rahat ve keyifli hale getirmek için tasarlandı. Kaliteli malzemeler, yüksek çözünürlüklü ekranlar, elektrikli ve masaj özellikli deri koltuklar ile sürüşün keyfini çıkarın.

ergonomik ve geniş

Megane E-Tech %100 elektriklinin özel platformu tamamen düz bir zemine sahiptir. Bu platform sayesinde geniş bir iç yaşam alanı sunulur. Arka yolcu bölümündeki diz mesafesi 209 mm’dir.

modüler tasarım ve depolama

Kablosuz şarj cihazı, önde ve arkada USB girişi , 33 litrelik geniş saklama alanları ve 440 litre bagaj hacmi ile Megane E-Tech %100 elektrikli mükemmel bir yaşam alanı sunar.

saf teknoloji

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - openR ekran

* Gösterilen Megane E-Tech %100 elektrikli modeli temsilidir , model üzerindeki aksesuarlar ve ekipmanlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

MAKSİMUM GÜVENLİK

21 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi aracınızı güvenle kullanmanızı sağlar.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - sürüş yardım sistemleri

sürüş yardım sistemleri

Megane E-Tech %100 elektriklinin sahip olduğu farklı sürüş yardım sistemleri ile daha kolay ve sorunsuz bir sürüş deneyimine yelken açın.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - güvenlik

güvenlik sistemleri

Aracınızı tamamen güven içinde kullanın! Akıllı güvenlik sistemleri trafik koşullarını takip eder ve yolda beklenmedik olaylar olduğunda sizi uyarır.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - park yardımı sistemleri

park yardım sistemleri

Park yardım sistemleri sayesinde tüm park manevralarınızı rahat ve konforlu bir şekilde tamamlayın.

saf elektrikli

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - elektrik platformu

360° inovasyon

Yeni CMF EV platformu 60 kWh ultra ince batarya ve kompakt 160 kW elektrik motoruyla donatılmıştır. Optimize edilmiş ağırlık dağılımı, daha uzun dingil mesafesi, tamamen düz zemin ve düşük ağırlık merkezi aracın daha çevik olmasını sağlar ve kabin hacmini arttırır.

Artırılmış menzil

Megane E-Tech %100 elektrikli kendi segmentindeki en hafif araçlardan biridir (1.633 kg). Batarya ve motor sıcaklığını otomatik olarak düzenleyen ısı yönetim sistemi , hava koşulları ne olursa olsun maksimum menzili elde etmenizi sağlar

Gelişmiş aerodinamik tasarım

Megane E-Tech %100 elektriklinin gövde hatları, yüksekliği, tavan tasarımı tamponları ve dar tabanlı lastikleri, aerodinamiği en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanmıştır.

MEGANE E-TECH %100 ELEKTRİKLİ İLE YAŞAM

450 km WLTP menzili ve 130 kW DC şarj gücü ile gitmek istediğiniz her yere rahat bir şekilde ulaşın.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - şarj ve sürüş menzili

sürüş menzili ve şarj süresi simülatörü

Sürüş koşullarına göre oluşan menzili ve her bir şarj noktasında ne kadar şarj süresi gerektiğini görmek için tıklayın.

%100 Elektrikli Renault Megane E-Tech - şarj çözümü

ŞARJ ÇÖZÜMLERİ

Megane E-Tech %100 elektrikli evde, iş yerinde, uzun yolda veya herhangi bir yerde şarj edebilmeniz için farklı şarj seçenekleri sunar.

versiyonlar

2 versiyon seçenekleri

versiyon

techno
başlangıç fiyatı ₺1.634.000

*Gösterilen Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ve ekipmanlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.