Sıfır Faizli Kredi Fırsatı

Eylül ayında, kampanya dahilindeki Renault binek otomobil ya da herhangi bir hafif ticari araç modelini satın almak isteyenleri, sıfır faiz fırsatı bekliyor. Kampanya kapsamında %0 faiz ile  kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 15.000 TL ve 15 aydır. Bu tutar ve vade üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere,  Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %1,04, Maxxi Korumasız %1,09 faiz oranıyla kredi kullanılabilir. Ayrıca ticari amaçlı kullanım için hafif ticari araç satın alan vergi levhası sahiplerine, araç fatura bedelinin %100’üne kredi imkanı bulunmaktadır.

İlgili kampanya, Fluence ve Kadjar modelleri hariç, Renault binek otomobillerin ve tüm hafif ticari araçların perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Hafif Ticari Araçlara Özel Kredi Fırsatı

Renault, Eylül ayında hafif ticari araç satın alan tüm müşterilerine, sıfır faizli kredi ve ilk taksiti Aralık’ta ödeme imkanını bir arada sunuyor. Kampanya kapsamında %0 faiz ile  kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 15.000 TL ve 15 aydır. Bu tutar ve vade üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere, %1,15 faiz oranıyla kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerin ilk taksit ödemesi, Aralık 2015’te ayında yapılacaktır. 

İlgili kampanya, tüm Renault hafif ticari araçların satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Nakit Alımlarda Cazip İndirimler

Eylül ayı finansman kampanyalarından yararlanmadan yapılan Renault marka binek otomobil satın alımlarında, cazip nakit alım indirimleri sunulmaktadır. Megane HB’lerde 2.500 TL, Captur, Clio HB, Clio Sport Tourer, Symbol, Megane Sport Tourer ve Scenic modellerinde 2.000 TL nakit alım indirimi bulunmaktadır.

İlgili indirimler, belirtilen modellerde, Kadjar hariç Renault binek otomobillerin, finansman kampanyası kullanılmadan gerçekleşen perakende satın alımlarında geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

FLUENCE Sahibi Olmak İsteyenler İçin Fırsatlar Devam Ediyor

Sıfır Faiz Kampanyası+Takas Araca 2.000 TL İndirim = Yepyeni bir FLUENCE !

Fluence sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor! 32.000 TL kredi tutarı ve 24 aya kadar vade taleplerine %0 faiz fırsatı, Fluence satın almak isteyenleri bekliyor. Belirtilen tutar ve vade seçeneğini aşan kredi taleplerinde ise 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,67, Maxxi Korumasız %0,72 faiz oranı bulunuyor. Tüm faiz fırsatlarına ek olarak, binek ruhsatlı mevcut aracını takasa verip yeni bir Fluence almak isteyen müşterilerimize tüm indirimlerin üzerine bir de 2.000 TL’lik takas indirimi sunuluyor.  

İlgili kampanyalar, tüm model yıllarına ait Fluence’ların perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.