Aşk, ikiyken 1,14 olabilmektir

Şubat ayında, tüm model yıllarındaki Clio HB, Clio Sport Tourer, Captur ve Kadjar modellerinin perakende satın alımlarında, maksimum 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vade ile kullanılacak krediler için Maxxi Koruma ürünü ile birlikte %1,14 faiz oranlı (BMO Aylık : %1,39, Yıllık : Maxxi Koruma(Kredi Koruma Sigortası), Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda ise %1,19 faiz oranı (BMO Aylık : %1,45, Yıllık : %18,90) sizleri bekliyor.

Kampanya koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 29.02.2016 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcılarından edinebilirsiniz. (BMO:Bireysel Müşteriler için geçerli maliyet oranıdır).

Elektriğimiz tuttu

Renault Akü Fix Paketlerinde, 4 yaş ve üzeri Renault'lara %25 indirim , 4 yaşa kadar olan Renault'lara %20 indirim

%25 indirim 4 yaş ve üzeri araçlar için, %20 indirim 4 yaşa kadar olan araçlar için Renault Akü Fix Paketlerinde geçerlidir. %15 indirim ise Motrio Akü Fix Paketlerinde geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi Renault Yetkili Servislerinde.