RENAULT’DAN BÜYÜK TAKAS KAMPANYASI

Renault'unuzu şimdi alın, yarısını şimdi, kalanı 1 yıl sonra ödeyin !

Nisan ayında, tüm model yıllarına ait Renault binek otomobillerde sunulan takas kampanyası ile satın almak istediğiniz sıfır km otomobilin %50’sini hemen, kalan tutarı faizi ile birlikte 1 yıl sonra tek taksit ya da 12, 24, 36 taksit seçeneklerinden biri ile ödeyebilirsiniz. Kampanyaya dahil olacak takas araçlara, aracın mevcut durumuna ve piyasa koşullarına göre Renault Yetkili Satıcıları tarafından bir fiyat belirlenecektir. Buna göre, takas araç bedelinin sıfır km araç tutarının %50’sine denk geldiği durumda, hiçbir ödeme talep edilmeksizin yeni araç müşteriye teslim edilir. Kalan %50’lik bakiye ise %1,03 faiz oranı ile 12 ay sonra sonra tek ödeme şeklinde ya da yine 12 ay sonra ödemeye başlamak üzere 12, 24 ya da 36 taksitle kapatılabilir. Her iki seçenekte de ilk 12 ay boyunca hiçbir ödeme sözkonusu değildir. Takas araç bedelinin sıfır km araç tutarının %50’sinden düşük kaldığı durumlarda müşterilerimiz, takas araçlarının üzerine nakit ödeme yaparak %50 peşinatı tamamlayabilirler. Takas araç bedelinin sıfır km araç tutarının %50’sinden yüksek olduğu durumlarda ise, ilgili tutar peşinata eklenirek 12 ay sonra ödenecek olan bakiyeden düşülür.

İlgili kampanya, tüm model yıllarına ait, tüm Renault binek otomobillerin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Renault Clıo, IPhone ya da IPad kazanma fırsatı sizi bekliyor

Renault Clio, iPhone 6 veya iPad mini kazanma şansını yakalamak için son gün 30 Nisan 

Kampanya 14-30 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye genelinde, Renault Mais’e ait www.izniniziistiyoruz.com internet sitesine girip (ücretsiz) tanıtımları izledikten sonra açılan forma ad, soyad, adres, eposta ve telefon bilgilerini güncelleyen veya yeni üye olan (ücretsiz) katılımcılar bir (1) çekiliş hakkı ile kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanyaya katılım bir (1) çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

RENAULT MARKA ARAÇLARDA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İMKANI

Nisan ayı boyunca Fluence hariç, tüm model yıllarına ait tüm binek otomobiller ve hafif ticari araç modellerine, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,84, Maxxi Korumasız %0,89 faizle kredi imkanı Renault müşterilerini bekliyor. Binek araçlarda maksimum 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vade, hafif ticari araçlarda ise vergi levhası sahibi serbest meslek sahipleri ve ticari kuruluşlara, gerekli koşullar uygun görüldüğü takdirde, araç fatura tutarının %100’üne kadar kredi imkanı yine 48 ay vade ile sunulmaktadır.

İlgili kampanya, Fluence hariç tüm model yıllarına ait Renault marka binek otomobiller ve hafif ticari araçların, perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

 

FLUENCE SAHİBİ OLMANIN TAM ZAMANI

Sıfır faiz kampanyası + takas araca 3.000 TL. indirim = yepyeni bir Fluence !

Nisan ayı da yeni bir Fluence sahibi olmanın tam zamanı! 40.000 TL kredi tutarı ve 24 aya kadar vade taleplerine %0 faiz fırsatı, Fluence satın almak isteyenleri bekliyor. Belirtilen tutar ve vade seçeneğini aşan kredi taleplerinde ise 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,54, Maxxi Korumasız %0,59 faiz oranı bulunuyor. Tüm faiz fırsatlarına ek olarak, binek ruhsatlı mevcut aracını takasa verip yeni bir Fluence almak isteyen müşterilerimize tüm indirimlerin üzerine bir de 3.000 TL’lik takas indirimi sunuluyor. 

İlgili kampanyalar, tüm model yıllarına ait Fluence’ların perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

TÜM BAKIM VE MEKANİK ONARIMLARDA %25 İNDİRİM FIRSATI

Hemen bir Renault yetkili servisine gelin, 4 yaş ve üzeri araçlarınız için Renault orijinal yedek parçaları ve Elf motor yağları ile yapılan tüm bakım ve mekanik onarımlarda%25 indirim fırsatından yararlanın.

+6 taksit Maximum ve Paraf kredi kartı, +5 taksit Worldcard için geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.

Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.