HEM SIFIR FAİZLE AL HEM DE 2016’DA ÖDE

Renault, Temmuz ayında kampanya dahilindeki binek otomobil satın alan müşterilerine, sıfır faizli kredi ve ilk taksiti 2016 yılında ödeme imkanını bir arada sunuyor. Kampanya kapsamında %0 faiz ile kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 15.000 TL ve 15 aydır. Bu tutar ve vade üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere, %1,03 faiz oranıyla kredi kullanılabilir. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerin ilk taksit ödemesi, 2016 yılının Ocak ayında yapılacaktır. 

İlgili kampanya, Fluence ve Kadjar modelleri hariç, Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

SIFIR FAİZLİ KREDİ FIRSATI

Temmuz ayında, kampanya dahilindeki Renault binek otomobil ya da herhangi bir hafif ticari araç modelini satın almak isteyenleri, sıfır faiz fırsatı bekliyor. Kampanya kapsamında %0 faiz ile  kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 18.000 TL ve 18 aydır. Bu tutar ve vade üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere,  Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,84, Maxxi Korumasız %0,89 faiz oranıyla kredi kullanılabilir. Ayrıca ticari amaçlı kullanım için hafif ticari araç satın alan vergi levhası sahiplerine, araç fatura bedelinin %100’üne kredi imkanı bulunmaktadır.

İlgili kampanya, Fluence ve Kadjar modelleri hariç, Renault binek otomobillerin ve tüm hafif ticari araçların perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

ŞİMDİ AL EKİMDE ÖDE FİNANSMAN KAMPANYASI

Temmuz ayında, kampanya dahilindeki Renault hafif ticari araç modelini satın almak isteyen müşterilerimizi “Şimdi al Ekimde öde” finansman kampanyası bekliyor. Kampanya kapsamında kullanılan kredilerin ilk taksit ödemesi, 2015 yılının Ekim ayında yapılacak olup; 15.000 TL 15 aya kadar %0 faiz; bu tutar ve vade üzerindeki kredi taleplerinde, maksimum 48.000 TL ve 48 ay olmak üzere,  %1,03 faiz oranıyla kredi kullanılabilir. Ayrıca ticari amaçlı kullanım için hafif ticari araç satın alan vergi levhası sahiplerine, araç fatura bedelinin %100’üne kredi imkanı bulunmaktadır.

İlgili kampanya, tüm Renault hafif ticari araçlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

NAKİT ALIMLARDA CAZİP İNDİRİMLER

Temmuz ayı finansman kampanyalarından yararlanmadan yapılan perakende binek otomobil satın alımlarında, cazip nakit alım indirimleri sunulmaktadır. Megane Sport Tourer ve Scenic modellerinde 2.000 TL, Symbol benzinli motorlar ve Megane HB’lerde 1.500 TL, Symbol dizel motorlar, Captur, Clio HB ve Clio Sport Tourer’ larda 1.250 TL nakit alım indirimi bulunmaktadır.

İlgili indirimler, belirtilen modellerde ve tüm model yıllarındaki, Renault binek otomobillerin, finansman kampanyası kullanılmadan gerçekleşen perakende satın alımlarında geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

FLUENCE SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN FIRSATLAR DEVAM EDİYOR

SIFIR FAİZ KAMPANYASI + TAKAS ARACA 3.000 TL İNDİRİM = YEPYENİ BİR FLUENCE !

Fluence sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor! 40.000 TL kredi tutarı ve 24 aya kadar vade taleplerine %0 faiz fırsatı, Fluence satın almak isteyenleri bekliyor. Belirtilen tutar ve vade seçeneğini aşan kredi taleplerinde ise 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar, Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,54, Maxxi Korumasız %0,59 faiz oranı bulunuyor. Tüm faiz fırsatlarına ek olarak, binek ruhsatlı mevcut aracını takasa verip yeni bir Fluence almak isteyen müşterilerimize tüm indirimlerin üzerine bir de 3.000 TL’lik takas indirimi sunuluyor.  

İlgili kampanyalar, tüm model yıllarına ait Fluence’ların perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.