Şehir arabalarımız

Renault Clio extérieur

TEKNOLOJİ, TASARIM VE ÇEVİK ŞEHİR MODELLERİ

Tasarımı, konforu ve kolay kullanımı bir araya getiren şehir modellerimizin kendine özel güçlü yönlerini ortaya çıkaran yönlerini keşfedin. Renault Clio, Zoe, Captur.

Renault Şehir modellerini keşfedin

Yeni Renault Clio

Clio

Şehir ortamı için ideal olan Clio güzel tasarımı, çok yönlülüğü ve zarif, konforlu kabiniyle öne çıkar. Bu çok amaçlı otomobil inanılmaz sürüş keyfi sunar ve uzun yolculuklar için de uygundur.

Renault Taliant

Yeni Taliant

Renault’nun dinamik ve yenilikçi tasarım çizgileriyle oluşturulan Renault Yeni Taliant, kaslı dış tasarımı ve keskin hatlarıyla güçlü bir görünüm sunuyor.

Yeni Renault Megane Sedan

Megane Sedan

Megane Sedan yeni ön tasarımı, C şeklindeki ışık imzası, krom detayları, yeni jantları ve elektrikli açılır panoramik cam tavanı ile şimdi daha sportif, çekici ve dinamik.

Yeni Renault Talisman

Talisman

Yeni Talisman dış tasarımdaki detaylarıyla öne çıkıyor: Yeniden tasarlanan ön ve arka tampon, ön ızgara, jantlar ve LED MATRIX VISION teknolojili ön farlar. Kabin içinde ise her bir detay en üst kalite malzemeler ile stil ve konforu buluşturacak şekilde tasarlandı.

Renault Şehir Modellerinin Güçlü Yönleri

tasarım

Dış tasarım - Renault Clio

pratik ve zarif arabalar

 

Renault şehir arabaları mutlak konforlu şehir gezilerinizde yumuşak sürüş deneyimi sunar. Tarzından da asla taviz vermez! Sağlam, dinamik ve duyulara seslenen tasarımlı bu akıllı şehir arabaları bakışları üzerinde toplar. 

konfor

Kabin tasarımı - Renault Clio

ergonomik kabin

 

Modern torpido, geni ekranlar, saklama alanları ve konforlu koltuklar... Renault şehir arabaları pratik ve modüler bir kabin sunar. Ailenizle, sevdiklerinizle istediğiniz yere konforla yolculuk edin. 

teknoloji

easy link sistemi - Renault Clio

akıllı teknoloji

 

Renault şehir arabaları Apple CarPlay uyumlu easy limk multimedya sistemleriyle donatılmıştır. 

 

Özellikle sürüş deneyimini daha keyifli hala getiren 360 kamerası ve bir çok gelişmiş sürüş destek sistemleriyle şehir hayatınız artık daha kolay. 

BİZE ULAŞIN

Renault şehir modellerimizi keşfedin

*Gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.