SUV ve CROSSOVER arabalarımız

Renault Koleos extérieur

DAHA AZ KULLANILAN YOLLARA SAPMAYA HAZIR SUV MODELLERİMİZ

Modern ve incelikli tasarım, en yeni inovasyonlarla donatılmış yüksek teknolojik donanım...Koleos SUV,  Captur şehir crossover, Kadjar kompakt SUV modellerimiz sizinle maceraya çıkmaya hazır!

SUV VE CROSSOVER MODELLERİNİ DETAYLI OLARAK KEŞFEDİN

Yeni Renault Captur

Captur

zarif ve cesur SUV

 

Akıllı kokpiti ve multi-sense sistemiyle Captur şehirde ve uzun yollarda gerçek anlamda benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Son derece pratik kayar arka koltuğu 536 L bagaj kapasitesi sağlayarak SUV-crossover segmentinde yeni bir rekora imza atıyor!

Yeni Renault Kadjar

Kadjar

kompakt ve modüler SUV

 

Sağlam ve zarif tasarımı, geniş ve modüler kabini, geniş bagaj kapasitesi (527 L) ve panoramik cam tavanıyla Yeni Kadjar crossover segmentinde standartları yeniden tanımlıyor.

Yeni Renault Koleos

Koleos

SUV arazi aracı

 

Koleos bir arazi aracının tüm niteliklerini taşır: sağlam, güvenilirlik ve aynı zamanda zarif bir 4x4! Kabininde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve geniş kabin hacmiyle bu aile aracı hem konforlu hem de cesurdur.

 

Renault SUV ve crossover modellerinin güçlü yönleri

sürüş deneyimi

Dış tasarım - Renault Koleos

keşfetmek için tasarlandı

 

Daha az kullanılan yollara sapmaya hazır mısınız? Renault SUV ve crossover modelleri ideal yol arkadaşlarınızdır! Tepkisel, yüksek performanslı güç aktarma organlarıyla donatılan araçlarımız en zor arazi koşullarını alt edebilecek benzersiz yol tutuşu sağlarken günlük sürüş ihtiyaçlarınız için de son derece uygundur.

konfor

Ön ve arka koltuklar - Renault Koleos

rahat, geniş ve size özel iç tasarım

 

Katlanır koltuklar, kayar arka koltuklar ve sınırsız kabin özelleştirme seçenekleri... Renault SUV ve crossover modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için inanılmaz düzeyde esnek ve çok yönlüdür. Geniş bagaj kapasitesi ve çok çeşitli eşya gözleriyle kullanışlı tercihtir!

teknoloji

Kabin tasarımı - Renault KOLEOS

huzurlu ve bağlantılı deneyim

 

Apple CarPlay™ uyumlu r-link 2 veya easy link multimedya sisteminizin dokunmatik ekranından bağlantılı hizmetlerinize ve uygulamalarınıza erişin. Güvenlik için doğrudan özelleştirilebilir sürücü ekranından kullanılabilen sürüş destek sistemleriyle tüm zorlu yollarda sürüşünüzü kolaylaştırın. 

BİZE ULAŞIN

Renault SUV veya Crossover deneyimlemek ister misin?

*Gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.