SUV arabalarımız

Renault Koleos extérieur

DAHA AZ KULLANILAN YOLLARA SAPMAYA HAZIR SUV MODELLERİMİZ

Austral, Captur ve Koleos gibi kompakt SUV modellerimiz sizinle maceraya çıkmaya hazır.

SUV MODELLERİNİ DETAYLI OLARAK KEŞFEDİN

Yeni Renault Captur

Captur

zarif ve cesur SUV

 

Akıllı kokpiti ve multi-sense sistemiyle Captur şehirde ve uzun yollarda gerçek anlamda benzersiz bir sürüş deneyimi sunar. Son derece pratik kayar arka koltuğu 536 L bagaj kapasitesi sağlayarak SUV segmentinde yeni bir rekora imza atıyor!

Renault Austral

Austral

kaslı ve atletik tasarım

 

 

Geniş ve modüler kabin, geniş bagaj kapasitesi ve panoramik cam tavanıyla SUV segmentinde standartları yeniden tanımlıyor.

Yeni Renault Koleos

Koleos

premium SUV aracı

 

Koleos, premium bir SUV aracın tüm niteliklerini taşır: sağlam, güvenilir ve aynı zamanda zarif. Kabininde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve geniş kabin hacmiyle bu aile aracı hem konforlu hem de cesurdur.

 

Renault SUV modellerinin güçlü yönleri

sürüş deneyimi

Dış tasarım - Renault Koleos

keşfetmek için tasarlandı

 

Daha az kullanılan yollara sapmaya hazır mısınız? Renault SUV modelleri ideal yol arkadaşlarınızdır! Tepkisel, yüksek performanslı güç aktarma organlarıyla donatılan araçlarımız en zor arazi koşullarını alt edebilecek benzersiz yol tutuşu sağlarken günlük sürüş ihtiyaçlarınız için de son derece uygundur.

konfor

Ön ve arka koltuklar - Renault Koleos

rahat, geniş ve size özel iç tasarım

 

Katlanır koltuklar, kayar arka koltuklar ve sınırsız kabin özelleştirme seçenekleri... Renault SUV modelleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için inanılmaz düzeyde esnek ve çok yönlüdür. Geniş bagaj kapasitesi ve çok çeşitli eşya gözleriyle kullanışlı tercihtir!

teknoloji

Kabin tasarımı - Renault KOLEOS

huzurlu ve bağlantılı deneyim

 

Apple CarPlay™ uyumlu open r-link veya easy link multimedya sisteminizin dokunmatik ekranından bağlantılı hizmetlerinize ve uygulamalarınıza erişin. Güvenlik için doğrudan özelleştirilebilir sürücü ekranından kullanılabilen sürüş destek sistemleriyle tüm zorlu yollarda sürüşünüzü kolaylaştırın. 

BİZE ULAŞIN

Renault SUV modellerini deneyimlemek ister misin?

*Gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.