Elektrikli arabalarımız

Renault Zoe extérieur

ELEKTRİKLİ MODELLERİMİZ TEKNOLOJİDEN ÇOK DAHA FAZLASI, BİR YAŞAM BİÇİMİDİR

En üst düzeyde otonomi için, tüm elektrikli sürüş teknolojilerimiz motor sporları dünyasında test edilip kanıtlanmış uzmanlığımızın ürünüdür. Sessiz bir konforlu sürüş deneyimi yaşarken çevreye de duyarlı olun.

 

Bu araçların detaylı bilgilerini karşılaştırın ve sizin için ideal elektrikli arabayı seçin.  

ELEKTRİKLİ MODELLERİMİZİ DETAYLI OLARAK KEŞFEDİN

Renault Twizy E-Tech elektrik

Renault Twizy E-Tech elektrik

küçük elektrikli şehir otomobili

 

Otomobil kullanım tarzınızı değiştirin! Twizy şehirde iki kişi gezmek için ideal otomobildir.  Twizy her türlü ev prizine bağlanabildiği ve sadece 3,5 saatte şarj olduğu için özel bir tesisata da ihtiyacınız yoktur. 

Renault Zoe E-Tech elektrik

Renault Zoe E-Tech elektrik

elektrikli şehir otomobili

 

Tam elektrikli güç aktarma organından WLTP* çevriminde* 395 km'ye varan uzun sürüş menziline kadar ayırt edici özellikleriyle Zoe 5 koltuklu şehir otomobili modern ve dinamik tasarımlıdır, kabini geniş ve konforludur.

* 15" jantlı Zoe Life versiyonu için WLTP sürüş menzili (Dünya Çapında Uyumlaştırılmış Hafif Araçlar Test Prosedürü, standartlaştırılmış çevrim: %57 şehir içinde, %25 şehir çevresinde, %18 otoyolda kullanımdan oluşur).

RENAULT ELEKTRİKLİ MODELLERİNİN GÜÇLÜ YÖNLERİ

bakım

Arkadan görünüm - Renault Zoe

ekonomik güç aktarma organı

 

Triger kayışı, bujiler ve diğer değiştirilmesi gereken parçalardan kurtularak tasarruf edin ve bakım maliyetlerini en aza indirin. Yağ değişimine son! Elektrikli motorların yağlanması gerekmez. Fren balatalarının, disklerin ve kampanaların da kullanım ömrü beklentisi önemli ölçüde daha uzundur. 

konfor

Torpido - Renault Zoe

sürüş yeniden tanımlanıyor

 

Renault elektrikli araçlarda yumuşak, keyifli ve huzurlu bir sürüş deneyimi yaşayın. Vites değiştirme zahmetinden kurtulun ve önünüzdeki yola odaklanın. Aynı zamanda, motor gürültüsü ve rahatsız edici sarsıntılar olmadan eşsiz bir sürüş deneyimi yaşayın.

teknoloji

Vites kolu - Renault Zoe

rakipsiz performans

 

Renault elektrikli araç sürücüleri kalkışta ve hızlanma sırasında canlı çekiş gücünü tam anlamıyla deneyimler. Elektrikli motorun devri daha hızlıdır ve vites kutusu optimum düzeyde tork üretir.

Bir Renault elektrikli modelleri ile bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.