4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

4EVER TROPHY E-TECH 100% ELECTRIC CONCEPT

herkes için macera

4L modelinin tarihçesi - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ

yeni nesil efsane

Geleceğin elektrikli Renault 4 modeli, satışları 8 milyona ulaşmış olan efsanevi öncülüne saygı duruşunda bulunuyor. Basitliği, çevikliği ve sağlamlığı bünyesinde toplayan model, hem lüks hem de maceracı…

4L Trophy modelinin 25 yılını kutlayan 4ever Trophy E-Tech 100% electric versiyonuyla son derece heyecanlı maceralar vaat ediyor. 

4L modelinin tarihçesini keşfedin
Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin Verin.

% 100

elektrikli

100 kW

motor gücü

770 mm

arazi lastikleri

HER ŞEYİ KEŞFETMEYE HAZIR

Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric Concept sokağın başına gitmekten dünyanın öbür ucunu keşfetmeye kadar çok farklı amaçlarla kullanılabilecek bir %100 elektrikli show otomobili. Günlük maceracıların ve uzak diyarların kaşiflerinin tüm beklentilerini karşılar: basit formlar, sağlam güvenilirlik, minimum bakım, sıfır gürültülü ve sıfır CO2 emisyonlu egzoz!

AİLE STİLİ

Zorlu şartlarda kullanım için tasarlanmış olan, ancak aynı zamanda hafta sonlarının eğlenceli ve çevre dostu olmasını sağlayan Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric Concept tarihe mal olmuş 4L modelinin kişiliğini ve özelliklerini modern bir dokunuşla yeniden biçimlendiriyor.

ön panjur ve farlar - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
ön panjur ve farlar
tavan - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
tavan
çeyrek panel - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
çeyrek panel
tekerlek davlumbazı - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
tekerlek davlumbazı
arka spoyler - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
4L Evolution Ralli modelinden esinlenen arka spoyler
dikey arka farlar - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
dikey arka farlar

keşif ruhu

macera vizyonu - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ

başka bir macera vizyonu

Renault 4 modeli 60 yıldan buzun bir süredir maceracıların dünyayı keşfetmesine yardımcı oluyor. Amatör ve profesyonel sürücülere keyif verirken paylaşma ve yardımlaşma değerlerini de sergiliyor. 

Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric Concept açık fikirlilik, keşif arzusu ve kendini aşma geleneklerini devam ettiriyor.

HER KEŞİF YOLCULUĞUNA HAZIR

Çok uzaklara gidebilir veya evinizden çok uzaklaşmak istemeyebilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz verin, Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric Concept aradığınızı sunar. Arazi donanım seçenekleri, sağlam tavan rafı, LED farları, kabinden ayarlanabilen lastik basıncı düzeyleri ve hatta küreği sayesinde gittiğiniz her yerde huzur bulabilirsiniz.

Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ
  • far imzası
   far imzası

   Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ yenilikçi far imzasıyla ön panjuru adeta delici bakışlarla canlandırıyor…

  • büyük tekerlekler
   büyük tekerlekler

   Muazzam büyük tasarımlı jantlarına 770 mm lastikler takılı ve otomatik hava basıncı kontrolü arazide sürüşü kolaylaştırıyor.

  • Tamponlar ve aksesuarlar
   Tamponlar ve aksesuarlar

   Kaportayı darbelerden korumak için gerçek tamponlar.

  • portbagaj
   portbagaj

   Özgür sürüş için ihtiyacınız olan her şeyi yanınıza alabilmeniz her zaman güven verir: yedek lastik, su tankları veya ekstra donanımlar!

yeni çağ

%100 elektrikli - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ

%100 elektrikli

Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric Concept öne yerleştirilmiş %100 elektrikli motoru ve darbeleri ve titreşimleri emen özel olarak tasarlanmış platformu (smart effect özelliği) ile geleceğin araçları arasında benzerlerinin çok ilerisinde.

 

4 güçlü özelliği bünyesinde topluyor: tasarruf, dayanıklılık, saygı ve eğlence!

KONSEPTTEN GERÇEĞE

kilit nitelikler - Renault 4EVER TROPHY KONSEPTİ

geleceğin Renault 4 modelinin kilit nitelikleri

Geleceğin standart Renault 4 elektrikli modelini bugünden büyük ölçüde önceleyen Renault 4ever Trophy E-Tech 100% electric Concept geleceğin ulaşımını sembolize ediyor.

 

Çevikliği, sessizliği, çevre dostu olması ve asfaltta olduğu kadar açık arazide de rahat sürüş deneyimi sayesinde seyahatlerinizi kolaylaştırır, daha ekonomik ve heyecanlı olmasını sağlar!

ayrıca keşfedin...

Reno avatar - Renault

reno, resmi Renault avatarı

Renault resmi avatarı reno'yu sunar.  Markanın gelecekteki araçlarının içinde onunla buluşacaksınız. Bu arada, özel olarak hazırlanmış bir uygulama üzerinden onunla etkileşime girebileceksiniz.

Elektrikli Renault 5 E-Tech prototipi

Renault 5 E-Tech electric Prototype

Renault 5 E-Tech electric Prototype, efsanevi R5 modelinin %100 elektrikli versiyonunu gelecek için hazırlıyor.

Renault Scenic Vision

Renault Scenic Vision

Hidrojen-elektrik hibrit güç aktarma organlı Scenic Vision konsept otomobil, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerle Renault'nun stratejik sürdürülebilir gelişim taahhütlerini hayata geçirir.