image

RENAULT EZ-ULTIMO CONCEPT

Renault araç paylaşımının geleceği için konsept otomobil üçlemesini Ez-Ultimo Concept ile tamamlıyor. Şehir içi ulaşım için Ez-Go ve son kilometre teslimat için Ez-Pro'dan sonra, Renault eşsiz ancak ulaşılabilir üst sınıf deneyim sunan yepyeni bir ulaşım çözümü olarak Ez-Ultimo Concept ile vizyonunu tamamlıyor.

EZ-ULTIMO - Arka yüz
EZ-ULTIMO - Ön yüz
EZ-ULTIMO - Sol taraf
EZ-ULTIMO - Sol taraf
EZ-ULTIMO - Sağ taraf
EZ-ULTIMO - Sol taraf
EZ-ULTIMO - Sağ taraf kabin
EZ-ULTIMO - Kabin
EZ-ULTIMO - Kabin
EZ-ULTIMO - Sağ taraf

Ez-Ultimo Concept

Araç paylaşımı için en yeni vizyon

Renault marka felsefesine uygun olarak, herkesin ulaşabileceği üst sınıf deneyim.

Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin VerÇerezleri

EZ-ULTIMO - Ön yüz

ROBOT ARAÇ YENİDEN TANIMLANIYOR

Ez-Ultimo Concept ("Easy Ultimo" gibi okunur) sürücüsüz, bağlantılı ve %100 elektrikli bir robot araçtır. Lüks araç kullanıcılara yepyeni bir üst sınıf ulaşım deneyimi sunar: restorana gitmek, havaalanından otele transfer, turistik gezi veya özel bir alışveriş seyahati. Ez-Ultimo bireysel ve ticari tüm müşterileri hedefler ve kişiye özel bir seyahat kavramını simgeler.


Ez-Ultimo Concept en fazla üç yolcunun dış dünyaya görünmeden şehre başka bir açıdan bakmasını sağlayan bir ortam olarak sunuldu. Araç kabininde kendilerini "evlerinde" hisseder ve panoramik cam tavandan ya da camlardan gökyüzünü izleyebilirler.

Ez-Ultimo Concept

Benzersiz bir açıdan robot aracı yeniden tanımlayan konsept

Renault'nun 120 yılının kutlanması amacıyla, Ez-Ultimo Concept üzerinde "French Design" ve "Easy Life" ilkeleriyle birlikte Renault'nun köklerinden gelen özü bir araya getirildi.

EZ-ULTIMO - Kabin

LÜKS VE DUYGUSAL BİR TASARIM

Zarif ve davetkar, geniş ve rafine kabin size yepyeni bir üst sınıf araç paylaşım vizyonu sunar. Uzun ve heybetli profili, iki renkli kaportası ve 1,35 metre yüksekliğiyle şehre mükemmel uyum sağlar.


Kabin düzeni modern ve herkesin ulaşabileceği hareketli bir oturma odası gibi planlandı ve %100 özel, samimi ve konforlu bir alan sunar. Renault markasının 120 yılına saygı duruşu niteliğinde zarif neo-retro stilde döşenen kabinde ahşap, mermer ve deri gibi şık malzemeler kullanıldı.

EZ-ULTIMO - Kabin

ÖZEL HİZMETLER

Ez-Ultimo Concept'in sunduğu üst sınıf deneyim, sadece içinde yapılan yolculuktan ibaret değildir. Özel arayüzü ve konsiyerj hizmetleri sayesinde her şey rezervasyonla başlar. Araca yaklaşma anı ve yolcuların karşılanırken gösterilen özen de bu hizmetin gerçekten eşsiz olmasını sağlar.


Yolcular, Ez-Ultimo Concept'in kabinine girdikleri andan itibaren kendilerine üst sınıf deneyime layık hizmet ve teknolojiler sunulur. Seyahat sırasında boş vakitlerini geçirmeleri için bir tablet üzerinden yolculara özel ve kişiselleştirilmiş içerikler sunulur. Her seyahat bir deneyim fırsatına dönüşür.

teklifler

Konsepti gerçeğe dönüştürmek ister misiniz?

EZ-GO - Yukarıdan görünüm

keşfet

PAYLAŞILAN ULAŞIMIN GELECEĞİ

Ez-Go Concept
EZ-PRO

keşfet

ŞEHİR İÇİ TESLİMATIN GELECEĞİ

Ez-Pro Concept