Renault TREZOR Concept

Renault TREZOR Concept

Heyecanlı bir geleceğe hoş geldiniz! Elektrikli coupe Renault Trezor yeni bir konsept otomobil döneminin başlangıcıdır ve geleceğin modellerinin tasarım ve teknolojisine yönelik bir arayıştır. Sıcak tasarımı ve sürüş keyfine yönelik hizmetleriyle, bu elektrikli GT gelecek için ulaşım vizyonumuzu ve otomobil tutkumuzu yansıtıyor.

Renault TREZOR Concept yolda
Renault TREZOR Concept yandan görünüm
Renault TREZOR Concept ön yüz
Renault TREZOR Concept tavan
Renault TREZOR Concept dış tasarım
Renault TREZOR Concept jantlar
Renault TREZOR Concept arkadan görünüm

Renault Trezor Concept

Renault tarzı dış tasarım

Renault Trezor Concept, yeni baştan tasarladığımız model çeşitlerimizin önemli bir parçasıdır: sade, duyulara seslenen ve sıcak çizgiler, ayırt edici ön yüz, "C" biçimli kendine has far imzası. Renault Dezir Concept ile başlayan ve Yeni Renault Clio ile somutlaşan Renault Trezor Concept, markamızın stilindeki olgunluğu temsil eder.

Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin Verin.
Renault TREZOR Concept panoramik görünüm

SPOR OTOMOBİL STANDARTLARINI YENİDEN TANIMLAYAN TASARIM

Renault Trezor Concept'in kaputu üzerinde, arka kaporta yapısını hatırlatan petek biçimli bir hava girişi bulunur. Sürücü tarafındaki yakıt deposu kapağı yerine şarj seviyesini gösteren analog bir gösterge yerleştirilmiştir. Arka yüzünde fiber optik arka far imzasında kırmızı bir lazer ışığı bulunur.

Renault Trezor Concept

Kabin tasarımı: otantik ve modern

Renault Trezor Concept'in kabin tasarımı baskın kırmızı rengiyle heyecan verici ve sıcaktır. Ahşap ve deri gibi en üst kalite malzemelerle sürüş keyfine odaklanır. İnce işçilik ve teknolojiyi bir araya getiren kokpiti, gelecekteki modellerimizin daha da şık, stilize ve bağlantılı olması amaçlanan iç mekanlarının habercisidir.

Renault TREZOR Concept kabin erişimi

KOKPİTE DAVET

Klasik yarış otomobillerini anımsatan Renault Trezor Concept sizi eşiğinden adım atmaya ve kokpite girmeye davet ediyor. Kapıların sportif, heyecan verici görünümü gövdenin üst sütununu kaplayan kırmızı deri ile vurgulanır. Baş dayamaları sizi içeriye davet edercesine otomatik olarak geriye doğru hareket eder.

Renault TREZOR Concept kabin

AHŞAP, DERİ VE TEKNOLOJİNİN KUSURSUZ BİRLİKTELİĞİ

Sürpriz! Renault Trezor Concept'in kırmızı ahşap torpidosu bir bagaj bölmesi içerir. Özel imal edilmiş, deri kayışlarla yerine sabitlenmiş bölmeler koyu kırmızı yumuşak deri koltukların önünde uzanır. Torpidonun gösterişli çizgisi geniş dokunmatik ekranlı teknolojik kabini öne çıkarır. Dikdörtgen direksiyon simidinde de geleneksel kumandaların yerini dokunmatik ekranlar alır.

teklifler

Konsepti gerçeğe dönüştürmek ister misiniz?

Renault konsept otomobil modelleri

keşfet

Konsept otomobil modellerimiz

modelleri görüntüle
Renault teknolojileri

multimedya

Yarının teknolojileri

keşfet