Sözümüz söz

Sözümüz söz

Sözümüzde durmadık mı ? Hemen bize iletin !

HIZLI YANIT

www.renault.com.tr üzerinden gelen isteklerinizi 12 çalışma saati içinde yanıtlıyoruz.

Bu yanıtlama süresi müşteri isteklerini kapsamaktadır. Müşteri şikayetleri, özel çalışmaları gerektirebileceği için yanıtlama süresi bu kapsamın dışındadır.

DENEME SÜRÜŞÜ

Deneme araç parkımızdan seçeceğiniz aracın deneme sürüşünü, derhal veya uygun bir randevu ile sağlıyoruz.

Yetkili Satıcımızın deneme parkında bulunan araçlardan herhangi birini deneme talebiniz, mümkünse hemen, değil ise en kısa sürede verilecek bir randevu ile karşılanacaktır.

BİLGİLENDİRME

Siparişinizden araç teslimine kadar sizi sürekli bilgilendiriyoruz.

Yeni bir araç siparişinizde, aracın tarafınıza teslim edilinceye kadar geçen sürede, teslimat sürecinin hangi aşamalarda olduğu konusunda tarafınıza bilgi akışı sağlanacaktır.

SİZDEN ONAYLI

Onayınız olmadan aracınıza yapılan işlemlerden ücret almıyoruz.

Kiralama şirketlerine ait araçlarda, araç sahibi kiralama şirketidir. Onarım için onay süreçlerinde aracın kullanıcısından değil, kiralama şirketinin sorumlusundan onay alınır. Aracınızın onarımı esnasında tespit edilen ilave işlemler için onay telefon ile sözlü olarak alınacaktır.

SÜRPRİZ YOK

Serviste aracınızı belirtilen zamanda ve onayladığınız ödeme tutarıyla teslim ediyoruz.

Sigorta şirketinin fatura tutarını üstlendiği ve eksper onayı gereken karoseri onarımlarında, onarım başlangıcı eksper ve/veya sigorta şirketinin onarım onayı verdiği gün ve saat itibariyle başlar. Onarım sonrası Sigorta Şirketi teslim onayı öngörülen sürenin üzerinde gerçekleşirse, ek süre tahmini teslim tarihine eklenir.

GARANTİ

Ücretli yapılan tüm bakım ve onarım işlemlerine 2 yıl garanti veriyoruz.

Binek araçlarda 60.000km/2 yıl (hangisi önce dolarsa),
Ticari araçlarda 100.000 km/2 yıl (hangisi önce dolarsa),
Ömürlü parça bu kapsam dışında değerlendirilmektedir. Uygulamada araç ile birlikte teslim edilen Garanti ve Bakım belgesi şartları geçerlidir.

ARAÇ TAHSİSİ

Garanti kapsamındaki işlemlerde, aracınızın hareketsiz kalmasına yola açan yedek parçanın 3 işgünü içinde temin edilememesi halinde, size araç tahsis ediyoruz.

Bu uygulama garanti kapsamındaki araçlarda, araca özel şifre gerektirmeyen parçalarda ve sadece Mekanik parçalar için uygulanabilir. Ticari araçlarda Binek araç tahsis edilir.

AVANTAJLI

Bakım ve mekanik onarım işlemlerinde araç yaşına göre artan indirim oranları sunuyoruz.

Renault Avantaj sistemi, araçlarının bakımlarını düzenli olarak Renault Yetkili Servislerinde yaptıran müşterilerimiz için geçerlidir. İndirimler bakım ve mekanik onarım işlemlerinde geçerlidir.