YENİ RENAULT AUSTRAL

%100 HİBRİT SUV

tech control.take control.

200bg

E-Tech hibrit güç aktarma organı

575litre

bagaj kapasitesi

32adas

sürüş, güvenlik, park

984cm²

openR dashboard + HUD ekranı

GÜÇLÜ TASARIM

%100 hibrit Yeni Renault Austral SUV dengeli hatları, cesur ön yüzü ve ayırt edici far imzasıyla kendini gösterir. Zarif çizgileri parlak siyah tavanıyla vurgulanırken, öne çıkan yan korumaları güçlü ve kaslı tasarımı öne çıkarır.

 • renault austral hibrit suv tasarımı
 • renault austral hibrit suv tasarımı
 • renault austral hibrit suv tasarımı
 • renault austral hibrit suv tasarımı
 • renault austral hibrit suv tasarımı
 • renault austral hibrit suv tasarımı

DÜNYA LANSMANI

Sportif tasarım: özel saten şist grisi gövde rengi, sportif ön spoyler, 20" daytona alaşım jantlar, "3D Moirage" efektli yüksek teknoloji arka farlar, mavi dikişli Alcantara döşemeler, mavi/beyaz/kırmızı dikişli napa deri kaplama direksiyon.

renault austral - "3D Moirage" efektli arka farlar
"3D Moirage" efektli arka farlar / E-Tech amblemi
renault austral - özel şist gri gövde rengi
saten şist grisi gövde rengi
renault austral - 20" daytona alaşım jantlar
20" daytona alaşım jantlar
renault austral - mavi dikişli Alcantara döşemeler
mavi dikişli Alcantara döşemeler
renault austral - Alcantara detaylı napa deri kaplama direksiyon
Alcantara detaylı napa deri kaplama direksiyon

tech control

GOOGLE İLE ENTEGRE GÜÇLÜ SİSTEM

openR link multimedya sistemine Google hizmetleri entegre edilmiştir*. Sıcaklığı değiştirmek, rotanızı planlamak, evinizle etkileşim kurmak veya müziğinizi seçmek gibi işlerde sesli komut.
Google Haritalar
Google Asistan
Google Play

*Google, Google Maps ve Google Play, Google LLC'nin markalarıdır.

35 ADEDE VARAN ARAÇ UYGULAMASI*

Amazon Music, EasyPark, Radioplayer… Özel içerikleriyle 35 adede varan uygulamaya* %100 hibrit yeni Renault Austral SUV'un openR link sistemi üzerinden erişebilirsiniz. 

* ülkeye göre değişir

%100 hibrit renault austral suv iç görünümü
  • sesli asistan

   Yolculuk planlamak, sürüş modunu değiştirmek veya sıcaklığı artırmak için "Hey Google..." deyin. Yerleşik Google ile yeni openR link multimedya sistemine entegre edilmiş sesli asistan yardıma hazırdır.

  • sezgisel navigasyon

   Kapatılmış yollar, yeni tek yönlü yollar, geçici olarak uzatılmış dolambaçlı yollar, trafik güncellemeleri... daha fazla sürprizle karşılaşmayın. Google Haritalar ile otomatik olarak sürekli güncellenen GPS sistemi ağ bağlantınız kesilse bile doğru yolda ilerlemenizi sağlar

  • sınırsız kişiselleştirme

   Yerleşik Google ile entegre OpenR link multimedya sistemi. Akıllı aracınız sizi tanır ve tercihlerinize uyum sağlar.

  • uygulamalarınız da her zaman aracınızda sizinle

   Google hesabınız aracınıza bindiğinizde de yanında. Kişiselleştirilmiş browser deneyimi yaşayın ve en sevdiğiniz uygulamalara da aracınızda kolayca erişin.

  • sarmalayan bir deneyim

   İki adet 12” ekran ile beraber tam 774 cm2 ekranıyla en geniş araç içi dijital sistemlerinden biridir. Google ile entegre openR link multimedya sistemi ve yeni nesil openR torpido ile donatılmış yeni Austral sizi tamamen saran ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Head-up display ekranı da eklediğimizde, yeni Renault Austal 984 cm2 dijital ekran sunuyor.

%100 hibrit renault austral suv harman kardon

PREMIUM HARMAN KARDON SES SİSTEMİ

Özel yeni Harman Kardon ses sistemi torpidonun iki yanında 2 tweeter, ön kapı panellerinde 2 woofer, 2 surround hoparlör, 1 ön orta ünite, arka kapı panellerinde 4 tweeter, 2 woofer ve de bagajda 1 subwoofer ile 485 W ses üretir.

Surround, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay ses deneyimi.

drive control

%100 hibrit renault austral suv 4control

VERİMLİLİK

Uzun yolculuklarda, %100 hibrit yeni Renault Austral SUV bir verimlilik modelidir: güçlü hızlanma ve etkileyici denge. 4Control sistemi doğru ve güvenli sürüşe olanak tanır. Sert dönüşlerde ve virajlı yollarda hakimiyetinizi koruyun, yolu kontrolünüz altında tutun. Şehirde de manevra yapmayı kolaylaştırır. Aynı bir şehir otomobili gibi 10,1m dönüş çapı ile yüksek manevra kabiliyeti sunar.

* versiyonlara göre değişiklik gösterir.

 

MULTI-SENSE

%100 hibrit Yeni Renault Austral SUV'un yol koşullarına ve değişen ihtiyaçlara adapte edilmesi için 5 farklı yapılandırma* seçeneği: motor sesi ve tepkisi, direksiyon hassasiyeti, ortam aydınlatması ve sürücü ekranı yapılandırması.

renault austral multi sense comfort modu
comfort: varsayılan sürüş modu
renault austral multi sense sport modu
sport: daha yüksek sürüş keyfi
renault austral multi sense eco modu
eco: sürüş menzili optimizasyonu
renault austral multi sense perso (kişisel) modu
perso (kişisel): özel yapılandırma
renault austral multi sense snow modu
snow(kar): kaygan yol koşullarında güvenlik
renault austral multi sense all roads (tüm yollar) modu
all roads (tüm yollar): gevşek zeminde çekiş

* snow (kar) ve all roads (tüm yollar) modları yalnızca extended grip teknolojisiyle donatılmış versiyonlarda sunulur. (perso modu:kişisel mod)

energy control

%100 HİBRİT MODELLER

Renault Formula 1™ deneyiminden esinlenen özel E-Tech hibrit teknolojisi. Şehirde Electric modunda kullanım: Sessizdir, yavaşlar ve fren yaparken akü şarj olur. Prize takılmasına gerek yoktur.

12V Mild Hybrid ve 48V Mild Hybrid ileri güç aktarma organlarında sunulan özel teknoloji. Geliştirilmiş sürüş deneyimi ve daha düşük yakıt tüketimi sağlamak için, hibrit elektrik gücü hızlanma sırasında motora yardımcı olur.

safety control

32 İLERİ SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMİ

Konfor; sürüş, fren, manevra ve park destek sistemleri...%100 hibrit Yeni Renault Austral SUV üzerindeki 32 farklı ileri sürüş destek sistemini kullandığınızda yol her zaman kontrolünüzde.

sürücü yardım sistemleri - yeni renault austral

SÜRÜŞ

Yeni nesil 9,3" HUD ekranı, adaptif cruise control, şerit takip sistemi, şeritte kalma asistanı ve daha fazlası. Gözünüzü yoldan almadan yolu kontrol altında tutun. İleri sürüş destek sistemleriyle artık yolculuklarınız daha sorunsuz.
 

sürücü yardım sistemleri - güvenlik - yeni renault austral

GÜVENLİK

Yaya sensörlü ön ve arka aktif acil fren destek sistemi, akıllı ve otomatik farlar (Matrix LED vision) ve daha fazlası. Güvenlik yardım teknolojileriyle yolda karşınıza çıkabilecek beklenmedik olaylara karşı daima hazırlıklı olun.

sürücü yardım sistemleri - park - renault austral

PARK

Otomatik park destek sistemi, 360° görüş alanına sahip 3D kamera...Park destek sistemleri teknolojilerini kullanarak kolayca park edin. 

space control

İÇ TASARIM VE MODÜLER TASARIM

Yenilikçi kokpit. Ön koltuklar arasında geniş aralık ve akıllı telefonunuz için kablosuz şarj istasyonu. 35 litre kolay erişilebilir ve modüler saklama alanı. Arka koltuk 16 cm geriye çekilerek segmentinde en geniş diz mesafesini sağlar. 575 litreye varan bagaj kapasitesi. Eller serbest bagaj kapağı ile bagaja rahat erişim.

 

* versiyonlara göre değişiklik gösterir.

%100 hibrit renault austral suv iç görünümü

BOYUTLAR

uzunluk, yükseklik, genişlik... %100 hibrit Yeni RenaultAustral SUV'un geniş boyutlarını detaylı olarak keşfedin.


yeni renault austral - boyutlar
yeni renault austral - boyutlar
yeni renault austral - boyutlar
yeni renault austral - boyutlar

*Gösterilen Yeni Renault Austral %100 Hibrit SUV modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.