image

YAŞAM İÇİN RENAULT YENİLİĞİ: CAPTUR CONCEPT

Yarının otomobil standartlarını keşfedin. Renault Captur Concept modeli sizi yenilikçi hizmetler üzerinden keyif ve heyecanın bir araya geldiği bir konfor ve eğlence dünyasına davet ediyor.

CAPTUR Concept ön yüz
CAPTUR Concept yukarıdan
CAPTUR Concept koltuklar
CAPTUR Concept kabin

Renault Captur Concept

Start noktasında

Performansa hazır olun. Captur Concept otomobil doğa sporları dünyasından ilham alır. İnsanımsı, yontulmuş profili yarışa başlamak üzere olan bir kısa mesafe koşucusunu andırır.

Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin VerÇerezleri

CAPTUR Concept tavan

KUVVETLİ BİR ARAÇ

Heybetli hatları ve boyutlarıyla Renault Captur Concept, aynı anda hafiflik ve gücü birleştiren iddialı ve itici bir güce sahip profili ifade eder. Keskin köşeler veya açılar içermeyen yumuşak, akıcı ve heyecan verici ana hatları gövdenin mat ve saten çift yönlü dokusunu vurgulayan ışık oyunlarıyla biçimlendirilir ve vurgulanır. İç içe geçmiş bu çift yüzey dokusu kaslı hatlarını vurgular.

Renault Captur Concept

Fonksiyonel ve eğlenceli

Kompakt ve esnek bir crossover olan Renault Captur Concept şehirde yaşayan çiftlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Ergonomik kabin tasarımı duyuları canlandırır.

CAPTUR Concept kabin

AERODİNAMİK VE ATLETİK

Sizi yoldan çıkmaya davet eden Renault Captur Concept spor dünyasından ilham alan modern kabiniyle baştan çıkarır. Gergin ve akıcı hatlarına eklenen elektrolüminesan kablolarıyla gerilmiş bir kası andırır.

 

Atletik cazibesini artırmak için tüm konfor alanlarına yerleştirilen teknofiber elastik kablolar adeta bir hamak gibi rahatlık hissi verir, dağ tırmanışlarını ve bot gezilerini hatırlatır.

CAPTUR Concept kabin

HAFİF VE PRATİK

Renault Captur Concept kabini SUV ve Crossover sınıflarının tamamen yeniden tasarlanmış halidir. Onu fonksiyonel bir araç yapmak için esnekliğe yenilikçi bir yaklaşım getirdik, hafiflik ve keyifle yeniden yorumladık.

 

Plaja mı gidiyorsunuz? Arkadaki elastik çapraz kayışları kullanarak sörf tahtalarınızı yerleştirin veya bir iki arkadaşınızla yola çıkın. Önceden tanımlanmış bir amacı yok. Dilediğiniz gibi kullanmak size kalmış.

teklifler

Konsepti gerçeğe dönüştürmek ister misiniz?

Konsept otomobil modelleri

keşfet

KONSEPT OTOMOBİL MODELLERİMİZ

tüm konsept otomobillerimiz
Easyconnect

keşfet

YARININ TEKNOLOJİLERİ

Easy Life'ı ziyaret edin