image

Renault EZ-GO Concept

Ez-Go Concept ile araç paylaşımı için gelecek vizyonumuzu ortaya koyuyoruz: Symbioz'un devamı olarak tasarlanan bu otonom, elektrikli ve bağlantılı otomobil kişisel ulaşım için gelecek vizyonumuzu keşfedin.

EZ-GO Concept
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept kabin
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept
EZ-GO Concept

Ez-Go Concept

Otonom ve paylaşımlı ulaşım yeniden tanımlanıyor.

Ez-Go Concept, şehir ortamında direksiyonsuz ve sürücüsüz bir elektrik motoruyla otonom, bağlantılı ve ortak ulaşımı hayata geçiren ilk araçtır.

Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin VerÇerezleri

EZ-GO CONCEPT

HAREKETLİ ŞEHRİN BİR PARÇASI

Ez-Go Concept bir "robot araçtır": Hem araç, hem de hizmet olarak kent ekosisteminin bir parçasıdır. Kent ortamına daha saygılı bir ulaşım çözümü sağlayarak şehir üzerinde olumlu bir etkide bulunur.  Ez-Go Concept tam otonom bir modeldir. 

 

Paylaşımlı yolculucuk için  bu otonom aracın kullanımı onu yeni kent yaşamında ön plana çıkarır. Gündelik hayatı kolaylaştıran Ez-Go Concept, yolcularına gerçek anlamda bağlantılı ve özelleştirilmiş bir deneyim sunar.

 

Öne açılan kapıları, sınırlı hızı ve otonom sürüş özelliğiyle Ez-Go Concept yolcuların güvenliğine öncelik verir. Kendine has far imzası, ışıklı kayan ekran mesajları ve aracın dış sesleri de yakınındaki yayaların güvenliğini sağlar. 

Ez-Go Concept

Herkes için ulaşım

Otonom, elektrikli ve bağlantılı araç çok çeşitli fonksiyonlarıyla size yol gösterir.

EZ-GO CONCEPT

SÜRÜCÜSÜZ ORTAK KOKPİT

Renault'nun "Easy Life" kimliğinin bir ifadesi olarak Ez-Go Concept şehir içi ulaşımı herkes için kolaylaştırır.

 

Ez-Go Concept'in yenilikçi mimarisi ve koza tasarımıyla, Renault robot araç konseptini birçok insanın kafasında canlandırdığı kübik servis aracından oldukça farklı bir formda yeniden tanımladı. 

 

Geleneksel ve yeni nesil araç konseptlerini bünyesinde buluşturan Ez-Go Concept her şeyden önce çok sayıda ihtiyacı karşılayabilen herkes için bir ulaşım çözümüdür.

 

Ez-Go Concept'in ön kapıları erişimi kolaylaştırır ve açıldığında altı yolcunun ayakta araca binmesine olanak tanır. Ez-Go Concept platformuna bağlı bir erişim rampasından veya özel olarak monte edilen bir donanımdan yararlanabilecek olan hareket kabiliyeti kısıtlı ya da tekerlekli sandalye kullanan kişiler için de erişim kolaylaştırılmıştır. Ez-Go Concept özel veya iş için kullanım ihtiyaçlarınıza uyum sağlar ve geleceğin şehirlerinin ortaya çıkaracağı zorlukları karşılar. 

EZ-GO CONCEPT

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ VE BAĞLANTILI BİR DENEYİM

Eşsiz bir deneyimin keyfini çıkarmak için koltuğunuzu ayırtın. Ez-Go Concept yolcularının faydalanması için yeniliklerle doludur.

 

Bağlantılı bir araç olarak fonksiyonlarıyla gerçek bir etkileşim sunar: telefonunuzda arttırılmış gerçeklik, araç içinde Wi-Fi... Akıllı şehir ile bağlantı kurup turistik bilgiler ve boş vakit aktivitelerinin yanı sıra yakınlardaki etkinlikler hakkında da bilgi sağlayarak kişisel asistanınız olur.

 

Ez-Go Concept'i kullanmaya başlayın ve aracın içi ve dışı için farklı atmosferler ve kişiselleştirme araçları kullanarak kendi dünyanızı yaratın.

teklifler

Konsepti gerçeğe dönüştürmek ister misiniz?

EZ-GO CONCEPT

keşfet

KONSEPT OTOMOBİL MODELLERİMİZ

tüm konsept otomobillerimiz
Renault Elektrikli modelleri

keşfet

ELEKTRİKLİ MODELLERİMİZ

Renault günlük hayatınızı elektriklendirir