YENİ RENAULT

MEGANE E-TECH %100 ELEKTRİKLİ

ELECTRIC ONLY, DRIVERS ONLY

220bg

veya 160 kW

7,4 sn

0-100 km/s

470km

sürüş menzili (WLTP)

Yeni nesil E-tech teknolojisi ile üretilen %100 elektrikli Yeni Megane E-Tech hem çevreci hem de sessiz. Üstelik daha uzun mesafeler için de çok daha uygun.

%100 elektrikli Megane E-Tech en kompakt sedan modellerinin canlılığını ve en sportif modellerinde cesaretini bir araya getiriyor. Önde yer alan 220 bg elektrik motoru, anında ulaştığı 300 Nm torku ve 20" jantları ile sürüş keyfini yeniden tanımlıyor.

Built-in Google ile OpenR link, varış noktanıza navigasyon kullanarak gitmenize, fonksiyonları kontrol etmek için sesli asistanı kullanmanıza ve favori uygulamalarınıza erişmenize olanak tanır.

%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - kabin, torpido, multimedya ekranı
  • Sesli asistan

   Yolculuk planlamak, şarj istasyonu bulmak, sürüş modunu değiştirmek veya sıcaklığı artırmak için "Hey Google..." deyin. Yerleşik Google ile yeni openR sistemine entegre edilmiş sesli asistan yardıma hazırdır.

  • Aracınıza bindiğinizde uygulamalarınızı da yanınıza alın

   Google hesabınız aracınıza bindiğinizde de yanınızda. Mesajlarınıza bakın, müziğinizi dinleyin ve en sevdiğiniz uygulamaları kullanın. Google Haritalar yolculuklarınızı kolaylaştırmak için otomatik ve sürekli olarak güncellenir.

  • Tamamen sürükleyici deneyim

   İki adet 12" ekrana yayılmış 774 cm2 yüzey alanıyla en büyük dijital araç sistemlerinden biridir. Yerleşik Google ile openR link multimedya sistemi ve optimize edilmiş renklerde yeni nesil openR torpido ile donatılmış araç sizi sarmalayan ayrıcalıklı bir deneyim sunar.

  • Sınırsız özelleştirme

   Yerleşik Google ile OpenR link, tercih ettiğiniz koltuk, ortam, sürüş ve yolculuk ayarlarını kaydeder ve saklar. Akıllı aracınız sizi tanır ve tercihlerinize uyum sağlar.

  • Sezgisel navigasyon

   Kapatılmış yollar, yeni tek yönlü yollar, geçici olarak uzatılmış dolambaçlı yollar, trafik güncellemeleri... daha fazla sürprizle karşılaşmayın. Google Haritalar ile gerçek zamanlı olarak güncellenen GPS sistemi ağ bağlantısı kesilse bile doğru yolda ilerlemenizi sağlar

ÇIĞIR AÇAN TASARIM

SUV benzeri ön yüzü ve kompakt sedan gövdesi ile benzersiz bir görünüme sahiptir. Full LED ön far imzası, arkada 3D parlak şeridi, 20" jantları, altın rengi krom detayları ve siyah yıldız tavanıyla tamamen orijinal tasarımlıdır.

%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - ön tasarım
ön tasarım
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - kompakt gövde
kompakt gövde
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - kapı altı aydınlatma
kapı altı aydınlatma
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - 20" jantlar
20" jantlar
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - Yeni ön far imzası
yeni ön far imzası
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - yeni arka far imzası
yeni arka far imzası
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - yeni Renault logosu
yeni Renault logosu
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - yeni amblem
yeni amblem
%100 Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech - kabin

ergonomik ve geniş

%100 Elektrikli Megane E-Tech modelinin özel platformu tamamen düz zeminlidir. Genişletilmiş yapısı ve yeni openR torpidosu ile ekstra hacim kazandırılmıştır.Üstelik arka yolcu bölümünde 209 mm diz mesafesi sunarken 33 L saklama alanı da sağlıyor.

Harman Kardon ses tasarımı

Yeni Harman Kardon ses sistemi, ses teknoloji sayesinde doğal, canlı, club veya launge gibi farklı ses ambiyansı ayarları sayesinde tüm duyularınızı harekete geçiren etkileyici bir yolculuk deneyimi sunar.

Modüler tasarım ve depolama

Kablosuz şarj cihazı, arkada USB girişi, orta ve yanda yer alan saklama alanları ile 33 litre depolama alanı ve de 210 litre bagaj hacmi ile %100 elektrikli yeni Megane E-Tech mükemmel bir yaşan alanıdır.

%100 ELEKTRİKLİ MEGANE E-TECH ÖZELLEŞTİRME

Renault ile elektrikli yaşam