image

RENAULT EZ-PRO CONCEPT

Ez-Go ile araç paylaşımının geleceği konusundaki vizyonumuzu ortaya koyuyoruz. Ez-Pro Concept ile şehir içi teslimatın geleceğini keşfedin. Sürücüsüz, modüler, bağlantılı ve %100 elektrikli. Her tür işletme için geleceğin teslimat işlerini öngören bu konsept otomobil Ez-Go konseptinden yola çıkılarak tasarlandı.

EZ-PRO - Sol taraf
EZ-PRO - Sağ taraf
EZ-PRO - Sol taraf
EZ-PRO - Ön ve arka yüz
EZ-PRO - Sağ taraf
EZ-PRO - Kabin
EZ-PRO - Sağ taraf
EZ-PRO - Yukarıdan görünüm
EZ-PRO - Sağ taraf
EZ-PRO - Ön yüz

EZ-PRO Concept

Şehir içi teslimatı yeniden tanımlayan robot araç

Ez-Pro Concept şehrin merkezinde yarının teslimat görevlerini yerine getirmek için yeni bir paylaşımlı, bağlantılı, sürücüsüz ulaşım biçimini somutlaştırır.

 

Youtube videoyu görüntülemek için lütfen çerezlere izin verin. İzin VerÇerezleri

EZ-PRO - Arka yüz

TESLİMAT ÇÖZÜMLERİNİN GELECEĞİNİ ÖNGÖRÜYORUZ

Ez-Go ile aynı platform üzerinde tasarlanan Ez-Pro Concept nakliye ve şehir içi paket ve hizmet teslimatına yöneliktir ve son kilometre teslimata özellikle uygundur.

 

Bir veya daha fazla paket teslimat uzmanı tarafından işletilen Ez-Pro Concept bireysel veya ticari müşterilerin acil ihtiyaçlarının karşılanması için ideal araçtır. Sipariş edilen malları güvenli bir şekilde müşterinin belirlediği yere, örneğin bir telefon uygulamasıyla açılan kilitli dolaplara teslim eder.

 

Şehir ortamına doğal olarak uyumlu Ez-Pro Concept trafiğin akışına yardımcı olur ve şehir üzerinde olumlu bir etki bırakarak saygılı, sessiz ve kirletici olmayan yeni bir ulaşım türünü hayata geçirir.

EZ-PRO Concept

Profesyonellerin ihtiyaçlarına dayanan konsept otomobil

Tamamen profesyoneller için tasarlanan bu konsept otomobilin sunduğu tüm olanakları keşfedin.

EZ-ULTIMO - Sol taraf

İNSANİ İHTİYAÇLARI KARŞILAYAN TASARIM

Renault'nun Easy Life ilkesine uygun olarak tasarlanan Ez-Pro Concept, 'kapsül' olarak adlandırdığımız iki parçadan meydana gelen paylaşımlı, sürücüsüz bir platformdur. Diğer kapsül(ler) takımı arkadan takip ederken ya da teslimat noktasına kadar bağımsız olarak hareket ederken, baş kapsül dağıtımı denetleyen bir görevliyi taşır.

 

Ez-Go konsept otomobilde olduğu gibi, önden açılan geniş kapı ve katlanır basamak profesyonel kullanıcıların girişini kolaylaştırır.

 

Kullanışlı ve fonksiyonel platform aynı zamanda yukarıya doğru açılan yan kapılara sahiptir ve depolama alanına ulaşmayı kolaylaştırmak sürgülü bir basamak otomatik olarak yere kadar açılır.

EZ-PRO - Kabin

GÖREVLİNİN İHTİYAÇLARINI TEMEL ALAN TASARIM

Kokpit ve baş kapsül görevlinin çalışma alanıdır. Tasarım sadelik, ergonomi ve verimliliği bir arayan getiren ilkelere dayanır. Kullanılabilir alan, sadece temel ihtiyaçlar düşünülerek gereksiz her şeyden arındırıldı.

 

Konfor ve kolaylığı bir araya getirmek için tasarlanan platform, görevlinin teslimatları organize etmesini veya diğer katma değerli görevlere odaklanmasını sağlayan sürücüsüz fonksiyonlarla donatıldı. İhtiyaçlara göre özelleştirilebilen kabin yan konumda mobil ofis olarak kullanılabilir veya sürüşü denetlemek için öne doğru döndürülebilir.

teklifler

Konsepti gerçeğe dönüştürmek ister misiniz?

Renault Konsept Otomobiller

keşfet

KONSEPT OTOMOBİL MODELLERİMİZ

modelleri görüntüle
EZ-GO - Yukarıdan görünüm

keşfet

KENTSEL ULAŞIMIN GELECEĞİ

Ez-Go Concept