Renault E-Tech full hybrıd araç bakımı

standart bakım

E-Tech full hybrid aracın bataryası özel servis gerektirmediği için, hibrit araçların bakım takvimi içten yanmalı motorlu araçlara çok yakındır.

DAHA DÜŞÜK KULLANIM MALİYETLERİ

Farklı çekiş modları arasında geçiş yapıldığı için, benzinli motorun yıpranan parçaları o kadar fazla kullanılmaz ve bu sayede daha uzun süre dayanır. İçten yanmalı motorun tipik onarım ve parça değişim işlemleri aracın yaşam döngüsünün çok daha geç bir aşamasında gerekli olur.

E-Tech full hybrid aracınızın bakımıyla Renault ilgilenir

bakım
bakım

Aracınızın periyodik bakımları, arızaları ve parça değişimleri, Renault yetkili servisleri tarafından Renault garantisi kapsamında yapılır.

Renault yol yardım
Renault yol yardım

Yol yardımı Renault garantisine dahildir ve size yalnızca yol yardım ve çekici hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda aracınız yolda kaldıysa ulaşım  çözümleri de sunar. Renault yol yardım Türkiye genelinde 7x24 kullanılabilir.

E-Tech full hybrid aracınız için uzmanlar

Renault ağındaki 30.000’den fazla çalışan hibrit teknolojilerin nasıl yönetileceği konusunda eğitimlidir. Bu sayede, yerel Renault servisiniz veya yetkili satıcınız aracınızın yakıt ve elektrik bileşenlerine kolayca nasıl müdahale edileceğini bilir.

Renault yetkili satıcısı bulun

hibrit araç bakımı hakkında sorularınız

ayrıca keşfedin